Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nesnesitelná Meghan Markle: Přátelé prince Harryho se drsně pustili do vévodkyně

Meghan Markle a Kate Middleton
Meghan Markle a Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle a Kate Middleton

Meghan Markle u přátel svého milovaného manžela podle všeho nijak oblíbená není. Robert Lacey, autor knihy Válka bratrů, uvedl, že kamarádi vévody ze Sussexu nemohou bývalou americkou herečku vystát. Dokonce o ní prohlašují, že je ztělesněním noční můry!

Již delší dobu je patrné, že princ Harry a Meghan Markle mají po světě slušnou základnu těch, kteří jim nemohou přijít na jméno. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu rozhněvali veřejnost ve chvíli, kdy se rozhodli vzdát svých královských povinností a odstěhovali se z Británie do Spojených států. Podruhé pak letos v březnu, kdy bez servítek hanili britskou královskou rodinu a většinu jejích členů. Víc než Harryho však veřejnost nemůže vystát Meghan. A jak to vypadá, obdobně jsou na tom i Harryho přátelé. 

Noční můra

Jak uvádí web Mirror s odkazem na spisovatele Roberta Laceyho a slova přátel prince Harryho, Meghan prý umí být „500procentní noční můrou“ a je „kombinací vlastního promování a sebelítosti“. V minulosti se rovněž objevily informace o tom, že se měla Meghan v Buckinghamském paláci dopouštět šikany tamních zaměstnanců. O hrubém chování vypovědělo hned několik Meghaniných podřízených. Ta pochopitelně vše popřela. 

„Vévodkyně je zdrcená z posledního útoku na její osobu. Hlavně také proto, že ona sama byla obětí šikany a je hluboce zavázána pomáhat všem, kteří si obdobným utrpením prochází, a podporovat je,“ uvedl tehdy tiskový mluvčí vévodkyně Meghan. 

Válka bratrů pokračuje

Spisovatel rovněž okomentoval již několik let trvající rozepři mezi princem Harrym a jeho bratrem Williamem. Podle něj tichá válka v dohledné době rozhodně neskončí. Přestože byli bratři viděni na pohřbu prince Philipa, kde se spolu bavili, bylo prý znatelné, že je obklopuje hněv a zlost. Znovu se princ Harry a princ William setkali 1. července při příležitosti oslav nedožitých 60. narozenin jejich matky, princezny Diany. 

Ani při tomto setkání se však nezdálo, že by se vzduch vyčistil. Bratři spolu prohodili jen několik málo slov a následně se i s dalšími pozvanými odebrali na soukromou hostinu. Dle dostupných informací se na ní však Harry zdržel sotva dvacet minut a prchal pryč. Po všech eskapádách se ani nelze divit tomu, že mu ve společnosti rodiny nebylo zrovna dvakrát příjemně. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky