Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Konečně! Meghan Markle a princ Harry na novém snímku ukázali Lilibet i Archieho

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

Princ Harry a Meghan Markle si přísně střeží své soukromí a od doby, kdy se vzdali svých královských povinností, prakticky nikdy neukázali své děti. Veřejnost tak vlastně ani netušila, jak vypadá jejich dcera Lilibet, která se narodila letos v červnu. K Vánocům ale pyšní rodiče všem fanouškům nadělili krásný dárek. Svou dceru totiž ukázali v celé její krása. A nejen to. Po dlouhé době nechali ostatní nahlédnout, jak rychle roste jejich syn Archie. 

Světu začínají být stále více otevřenější. Když se princ Harry a Meghan Markle vzdali svých královských povinností a přestěhovali se ze sychravé Británie do Ameriky, na čas se zdálo, jako by se po nich slehla zem. Ani jeden z nich nevystupoval na sociálních sítích, neobjevovali se v žádných rozhovorech a neukazovali se ani nikde na veřejnosti. Dle všeho si chtěli naplno vychutnat soukromí, které jim v Buckinghamském paláci tolik chybělo. Po několika měsících jsou ale, zdá se, připraveni opět zdravit svět. 

Opouští svou ulitu

Princ Harry se se svou manželkou pravidelně účastní nejrůznějších charitativních besed a vypadá to, že se již ani jeden z nich nechce nadále skrývat. Meghan dokonce před nedávnem vystoupila ve veleúspěšném pořadu The Ellen DeGeneres Show a po dlouhé době na ní bylo poznat, že je skutečně šťastná. Po vlně nenávisti a kritiky, kterou si vysloužili převážně od britského lidu ve chvíli, kdy se rozhodli opustit královskou rodinu a žít si svůj vlastní život, jsou tak konečně připraveni vystrčit hlavu z písku. 

Ukázali fotky dětí

Když byli princ Harry a Meghan ještě součástí monarchie, ukázali svého syna Archieho krátce po jeho narození celému světu. Při narození dcery Lilibet ovšem zdaleka tolik sdílní nebyli. Veškeré informace si nechali pro sebe a dceru vůbec poprvé ukázali až nyní na vánoční pohlednici. Tu na svém Instagramu sdílel fotograf Alexi Lubomirski. 

Po několika letech také ukázali v celé kráse syna Archieho. Naposledy jeho fotografii sdíleli letos v den jeho narozenin. Chlapec na ní ale byl otočen k fotoaparátu zády, a tak nikdo nevěděl, nakolik se Archie změnil ve tváři. Nejnovější snímek ale prozrazuje mnohé. Vypadá to, že zatímco Archie je celý tatínek, malá Lilibet se podobá spíše na maminku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky