Během známého rozhovoru prince Harryho a Meghan s moderátorkou Oprah dvojice uvedla, že se svého druhého potomka dočkají v létě. Dle webu Scmp.com s odkazem na New York Post by mohl termín porodu připadat již na některý z posledních květnových dní. Manželé pochopitelně žádný konkrétní termín neuvedli. Je rovněž možné, že se Harry a Meghan pochlubí s radostnou zprávou až několik dní poté, co se jejich holčička narodí. Ostatně, podobně se zachovali i v případě narození Archieho. Tenkrát tak porušili královský protokol.

Dělají si věci po svém

V britské královské rodině je zaběhnutou tradicí, že manželé očekávající příchod svého potomka oznámí veřejnosti, kdy rodička nastoupí do nemocnice. Když se ale měl narodit malý Archie, Meghan a Harry mlčeli. Lidé se pak o narození jejich syna dozvěděli až z veřejně dostupných zdrojů, kde se objevil jeho rodný list. Vzhledem k této skutečnosti a také tomu, že manželé již nejsou oficiálně součástí britské královské rodiny, lze očekávat, že tajnosti budou dělat i s narozením své první dcery.

Stejně tak se hovoří o tom, že by Meghan mohla svou dceru přivést na svět v domácích podmínkách. To měla v plánu již s Archiem, ovšem lékař jí tehdy důrazně doporučil porod v nemocnici. Pokud ale její nynější těhotenství probíhá bez větších komplikací, Meghan by nic nestálo v cestě. Domácím porodem by rovněž předešla případnému kontaktu s novináři.

Porodnice pro boháče

Vzhledem k tomu, že manželé nežijí daleko od Los Angeles, kde se nachází jedna z nejexkluzivnějších porodnic, v níž má rodička zajištěný naprostý komfort, se nabízí otázka, zda se Meghan přece jen nesvěří její péči. Nemocnici Cedars-Sinai v Los Angeles si v minulosti vybraly například i Kim Kardashian, Victoria Beckham či zpěvačka Beyoncé.

Komfortu a luxusu, které na rodičku čekají, ale odpovídá také cena. Jedna noc v exkluzivním pokoji, který je určen pro VIP smetánku, vyjde i na neuvěřitelných 28 tisíc dolarů (v přepočtu zhruba více než půl milionu korun)!