Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan Markle opět u soudu? Na moderátora Pierse Morgana chce podat žalobu

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia.cz
Meghan Markle

O tom, že si vévodkyně Meghan nenechá jen tak něco líbit, není pochyb. Nově ji rozzlobil bývalý moderátor pořadu Good Morning Britain, který ji ve své ranní show označil za lhářku, poté co zhlédl její rozhovor s Oprah. Podle expertů na britskou královskou rodinu už Meghan dost možná sepisuje žalobu. 

S Meghan Markle není radno si zahrávat. Své o tom ví například vydavatelství Associated Newspapers, které prostřednictvím svých deníků Daily Mail a Mail Online před dvěma lety zveřejnilo soukromou korespondenci mezi vévodkyní a jejím otcem Thomasem Marklem. Meghan je ihned hnala před soud kvůli zásahu do svého soukromí a po dlouhých měsících boj nakonec vyhrála. Soud totiž rozhodl v její prospěch. 

Piers Morgan raději skončil, než aby se omluvil

Nejnovější rozhovor prince Harryho a Meghan s moderátorkou Oprah nenechal mnoho lidí v klidu. Padala v něm slova o rasismu ze strany britské královské rodiny vůči Meghan, myšlenkách na sebevraždu i nevřelých vztazích mezi členy první rodiny britské monarchie. A přestože se našlo mnoho diváků, ve kterých výpověď manželů vzbudila lítost a pochopení, široká část publika dvojici, hlavně pak Meghan, označila za lháře. 

K těm, kteří na vévodkyni nenechali nit suchou, patří i moderátor Piers Morgan, který se ve své ranní show do Meghan ostře pustil. Za neudržení emocí si vysloužil ostrou kritiku veřejnosti. Televizní stanice ITV mu dala na výběr – buď se veřejně omluví, nebo dá výpověď. Moderátor se rozhodl show opustit. 

Bude mít na krku žalobu?

Dle webu Page Six již Meghan napsala oficiální stížnost na chování Pierse Morgana. Tím to ale dost možná nekončí. Vévodkyně totiž s největší pravděpodobností pověří své právníky, aby dosáhla řádné nápravy. Tak to alespoň předpověděla spisovatelka Angela Levin. „Je velmi odhodlanou ženou. V pokročilém stadiu těhotenství i mimo něj. Bude se bránit,“ tvrdí Levin. 

„Piers je statečný muž, ale musíme počkat a uvidíme. Dokážu si představit, že právníci se snaží přijít na to, zda se v jeho projevu nenachází věta, sloveso nebo cokoliv, čeho by se mohli chytit,“ dodala ještě a odkazovala přitom na veškeré předchozí soudní spory, jež Meghan v minulosti odstartovala. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU