Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan Markle má obrovské jmění: Peníze jí nechyběly ani před svatbou s Harrym

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

Mnozí lidé Meghan Markle často podezřívají z toho, že jedním z důvodů, proč si vzala prince Harryho, byla i touha po penězích. Jak se ale zdá, vévodkyně byla zcela finančně nezávislá dávno předtím, než se s otcem svých dětí vůbec setkala. Její pracovní nabídky jí totiž vynášely miliony.

Od doby, kdy se princ Harry seznámil s bývalou herečkou Meghan Markle, se na mocnou dvojici snáší vlna kritiky i výsměchu. Když se opomenou nařčení, dle kterých je právě Meghan tvůrcem všech rozepří mezi Harrym a zbytkem královské rodiny, často se hovoří také o tom, že si prince vybrala hlavně kvůli slávě a penězům. Meghan přitom nebyla žádný chudák dávno předtím, než se se svým manželem potkala. Přestože se nikdy nedočkala žádné hlavní role, která by ji dostala do povědomí širší veřejnosti, o peníze nouzi neměla. 

Milionový majetek

Když se Meghan Markle provdala za prince Harryho, byla podle webu yahoo! dávno finančně nezávislá. Její majetek v té době činil zhruba 5 milionů dolarů (v přepočtu cca 120 milionů korun). Za jejími těžce vydělanými penězi přitom nestálo jen herectví, ale také správa jejího vlastního módního blogu. 

Meghan začala s herectvím v roce 2002. Jako spousta dalších začínajících herců i ona měla problém najít si stabilní příjem. Objevila se proto v několika málo rolích především v méně známých filmech a několikrát si rovněž vyzkoušela práci modelky. První větší roli získala v roce 2010 ve snímku Nezapomeň na mě, za kterou obdržela 187 tisíc dolarů (asi 4,5 milionu korun). Od té doby o ni měli producenti a režiséři mnohem větší zájem. 

Seriál Kravaťáci

Od roku 2014 do roku 2017 Meghan provozovala i svůj vlastní módní blog. A i ten jí vynášel nemalé výdělky. Vévodkyně si díky němu mohla přijít až na 80 tisíc dolarů (cca 2 miliony korun).

Za její největší úspěch je považována role právničky v seriálu Kravaťáci, v němž se Meghan objevila celkem v sedmi sériích. Podle odhadů si vévodkyně za jednu epizodu odnesla 50 tisíc dolarů, což jí vyneslo 450 tisíc dolarů ročně (zhruba 11 milionů korun).

Miliardářská dvojice

Meghan tak po sňatku s princem Harrym do rodinného rozpočtu rozhodně přispěla nemalou částkou. Jejich bankovní konto se pak pochopitelně rozrostlo o takřka astronomické částky. Manželé totiž uzavřeli smlouvy se streamovacími platformami Spotify a Netflix. Právě v případě Netflixu jim kontrakt vynesl 100 milionů dolarů čili neuvěřitelných 2,5 miliardy korun. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky