Očekává se, že vévodkyně ze Sussexu napíše autobiografii, která naváže na úspěch knihy prince Harryho “Spare”. Ta šokovala svět upřímnými odhaleními o jeho rodině a pocitech, které roky držel uvnitř sebe.

Královský expert Phil Dampier však varoval, že tento krok by mohl ještě více poškodit již tak napjaté vztahy mezi Sussexy a ostatními členy královské rodiny. Pro magazín Fabulous řekl: "Není nic, co by nepřekroutila, aby ospravedlnila svůj postoj. Ale to jí nezabrání, aby si vymyslela svůj vlastní příběh, který by ospravedlnil její jednání, a jsem si jistý, že Harry ji stoprocentně podpoří."

Harry a Meghan stále neprozradili všechno

"Královská rodina bude předpokládat nejhorší a připraví se na další odhalení. To by vztahy jen zhoršilo, ale stejně si nemyslím, že královská rodina udeří zpět. Budou mlčet a vstřebávat to, i když je to bude hluboce bolet," vysvětlil odborník, co bude vydání údajně připravované autobiografie provázet.

"Jejich politikou bylo, aby Harrymu a Meghan došla munice, ale bohužel jim jí ještě dost zbylo v podobě knihy o Meghan," dodal. Královský expert se domnívá, že Meghan by mohla prozradit některé soukromé rozhovory, které vedla s královskou rodinou, například s Catherine, vévodkyní z Walesu a králem Charlesem, a to by je mohlo velmi rozrušit.

"Pochybuji, že bude přímo kritizovat zesnulou královnu, protože ví, jak nepopulární to bude. Mohla by však prozradit soukromé rozhovory a to by krále, královnu a prince a princeznu z Walesu velmi znepokojilo," uvedl.

Nejvíce zvědavosti vyvolává vztah s Kate

"Všichni budou fascinováni tím, jak Meghan hodnotí svůj vztah s Kate, zda se k ní chovala nepřátelsky, nebo ji od začátku vítala. Pravděpodobně měla pocit, že si zaslouží stejné postavení jako Kate, ale neuvědomovala si, že ona a Harry nejsou na stejné úrovni jako William a Kate,” sdělil Phil Dampier.

Předpokládá se, že Meghaniny paměti budou pravděpodobně pojednávat o její cestě od herečky přes královskou rodinu až po globální aktivistku a o jejích názorech na různé problémy, kterým se s Harrym věnují dlouhodobě, jako je duševní zdraví, rasismus a změna klimatu.

Související články