Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další rána pro Meghan Markle: Kvůli vnoučatům ji otec požene k soudu

Thomas Markle
Thomas Markle
Zdroj: Profimedia.cz
Thomas Markle

Vévodkyně Meghan a její otec Thomas Markle jsou již několik dlouhých let zcela odcizeni a nejsou spolu v žádném kontaktu. Bývalý hollywoodský osvětlovač by však navzdory rozepři rád konečně viděl svá vnoučata Archieho a Lilibet. Setkání s nimi bude vymáhat soudně. 

Thomas Markle a jeho dcera Meghan si byli vždy blízcí. Krátce před svatbou vévodkyně a prince Harryho se však vztahy velmi poškodily. Thomas totiž žádal média, aby mu dopřála soukromí, stejný požadavek před lety vznesla i sama královna Alžběta II. 

Zdálo se, že Meghanin otec zkrátka chtěl mít klid, přestože se jeho dcera stala součástí královské rodiny a bylo jasné, že nechtěné pozornosti jen tak neunikne. O to více zarážející byl pak moment, kdy světová média otiskla paparazzi fotografie Thomase Markla, o kterých později podle webu Daily Mail vyšlo najevo, že je vévodkynin otec nafotil sám za nemalé peníze. 

Rozpadlé vztahy

Poté, co se svět dozvěděl, že Thomas Markle pořizování snímků sám schválil, a dokonce za ně dostal zaplaceno, napsala Meghan svému otci dopis. V tom líčila, nakolik ji otec svým chováním ranil. A bývalého osvětlovače nenapadlo nic lepšího než dopis poskytnout médiím, která jej ihned otiskla. Tohle byla pro Meghan poslední kapka.

Od té doby se svým otcem nekomunikuje a zcela jej ignoruje. Ten tak neměl možnost seznámit se ani se synem vévody a vévodkyně ze Sussexu Archiem, který v letošním roce oslavil již druhé narozeniny. Stejně tak se pochopitelně nesetkal ani s nedávno narozenou Lilibet. To ale Thomas hodlá změnit.

Bude to řešit soudní cestou

Jak se totiž Thomas Markle nechal slyšet v rozhovoru pro Fox News, bude setkání s vnoučaty vymáhat soudně. „Neměli bychom Lili trestat za chování Meghan a Harryho. Archie a Lili jsou malé děti. Nejsou to politici. Nejsou to pěšci. Nejsou součástí celé té hry,“ uvedl Meghanin otec v rozhovoru. 

„Budu po kalifornských soudech žádat práva na to, abych se mohl setkat se svými vnoučaty. A udělám to brzy,“ dodal ještě. Zda soudy jeho žádosti vyhoví, není jasné. Stejně jako prozatímní reakce Meghan, která slova svého otce nijak nekomentovala. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU