Meghan Markle a filmový producent Trevor Engelson spolu byli ve vztahu téměř deset let. Pár se vzal v roce 2011 a rozvedl se o dva roky později, přičemž před svatbou spolu byli přibližně šest let.

Po rozvodu pak oba našli štěstí po boku svých nových partnerů. Meghan je od roku 2018 vdaná za prince Harryho a Trevor, který je generálním ředitelem produkční společnosti Underground, je od roku 2019 ženatý s odbornicí na výživu Tracey Kurlandovou.

Podle Magazínu Woman's Day Engelson chystá knihu a jisté zdroje naznačily, že je čas, aby Trevor promluvil o svém vztahu s Meghan.

Marihuana na svatbě a další kostlivci ve skříni

Komentátor Neil Sean naznačil, že agenti nabídli Trevorovi velké nabídky a peníze. Nyní různé časopisy spekulují o tom, co by případné paměti bývalého manžela Meghan mohly obsahovat.

Údajně by mohl být zmíněn i samotný konec manželství, o kterém vévodkyně v roce 2013 uvedla, že skončilo pro "nesmiřitelné rozdíly". Šušká se ale, že bývalý pár se rozešel po přestěhování Markle do Kanady kvůli seriálu Suits.

Zdroj uvedl, že když se kvůli seriálu přestěhovala do Toronta, byla úplně jiným člověkem. Dále informátor naznačil, že rozchod byl náhlý a bezohledně provedený a Trevor se mohl cítit herečkou využitý. Na přetřes by pak mohla přijít i veselka dvojice. Již dříve se totiž tvrdilo, že svatební hosté dostali marihuanu jako dárek na uvítanou na události, která se konala na Jamajce v roce 2011. Jeden ze zdrojů přitom tvrdí, že: "Poslední věc, kterou Meghan chce, je být spojována s jakoukoli nelegální látkou." Ať už se rozhodne Engelson vytáhnout ze své paměti cokoliv, jeho exmanželka Meghan s největší pravděpodobností mít radost nebude.

Poslední dobou se spekuluje, zda Meghan Markle a princ Harry nemají krizi

Zdroje: The Sun, The Mirror

Související články