Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan Markle poprvé ukázala dceru Lilibet! Snímek mnozí snadno přehlédli

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

Vévodkyně Meghan Markle před pár dny oslavila své 40. narozeniny a při této příležitosti dala veřejnosti vůbec poprvé možnost spatřit její dceru Lilibet. Během narozeninového videohovoru s herečkou Melissou McCarthy se totiž na zlomek vteřiny na obrazovce objevila fotografie, na které byl zachycen princ Harry s několikaměsíční Lilibet. 

Když princ Harry a Meghan Markle v únoru letošního roku oznámili, že se brzy dočkají druhého potomka, široká veřejnost se radovala. Jejich dcera Lilibet pak na svět přišla 4. června. Kdo si však myslel, že pyšní rodiče okamžitě zveřejní snímek krásné holčičky, ten se hodně spletl. Vzhledem k tomu, že se Harry a Meghan rozhodli před více než rokem opustit britskou královskou rodinu, tradice související s narozením potomka vůbec nedodržují. Dokonce i zprávu o narození Lilibet světu sdělili až dva dny po porodu. 

První fotka

Meghan Markle před pár dny oslavila 40. narozeniny a při této příležitosti spustila svůj projekt 40x40, ve kterém se objeví čtyřicítka známých osobností, jež ve čtyřiceti minutách vyjádří podporu ženám, které se s celosvětově se zlepšující pandemií koronaviru vrací do práce. Podle webu Page Six potvrdila svou účast například zpěvačka Adele, básnířka Amanda Gorman anebo návrhářka Stella McCartney. 

Vévodkyně svůj projekt představila při videohovoru s herečkou Melissou McCarthy, během kterého si pozorní diváci mohli všimnout i trojice fotografií zdobících pracovní stůl Meghan. Na jedné z nich je zachycena celá rodina Meghan a Harryho, další snímek zobrazuje vévodkyni a syna Archieho a poslední fotografie patří princi Harrymu a dceři Lilibet. Střípky z rodinného alba nejsou zaostřené, mnozí si jich přesto všimli. 

Je to skutečně Lilibet?

Internetem se okamžitě začaly šířit nejrůznější otázky, přičemž tou hlavní bylo, zda je prostřední fotografie v rámečku skutečně snímkem prince Harryho a Lilibet. Internetový deník Page Six poté domněnky potvrdil. Princ Harry a Meghan Markle oficiální fotografii své dcery dodnes nezveřejnili, díky záznamu z videohovoru Meghan s Melissou McCarthy si však mohou fanoušci tohoto královského páru alespoň z části představit, jak jejich nedávno narozená dcera vypadá. 

Meghan poprvé ukázala dceru Lilibet (prostřední fotografie v rámečku):

Meghan Markle ukázala dceru Lilibet (na prostřední fotografii) Meghan Markle ukázala dceru Lilibet (na prostřední fotografii) Zdroj: Profimedia

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky