Než se Meghan Markle stala vévodkyní, byla hvězdou úspěšného amerického seriálu Kravaťáci. Její práce se ale po seznámení s princem Harrym začala poněkud měnit. I když s Harrym v té době ještě nebyli manželé, britská monarchie si obstarávala scénáře k seriálu, aby věděla, co přesně Meghan bude před kamerou dělat a co bude říkat. A se vším spokojená rozhodně nebyla. Dokonce se kvůli královské rodině musel scénář upravovat.

Zakázané slovo

Tvůrce seriálu Aaron Korsh před několika dny v rozhovoru pro The Hollywood Reporter uvedl, že se britské královské rodině nelíbilo hlavně jedno slovo, které měla Meghan v seriálu říkat. Konkrétně šlo o slovo „poppycock”, které v překladu znamená „nesmysl”. „Královská rodina nechtěla, aby to slovo zaznělo z úst Meghan. Pravděpodobně se báli toho, že z toho budou dělat lidé sestřihy, v nichž odstřihnou počáteční část slova a Meghan v nich bude říkat jen ‚cock’ (anglický hovorový výraz pro penis, pozn. red.),” uvedl tvůrce seriálu a dodal, že nakonec tedy na žádost královské rodiny skutečně výraz ze scénáře vystřihli.

Zvláštní postup

Aaron Korsh pak také prozradil, že přestože věděl, že britská královská rodina scénáře čte, vůbec netušil, jak se k nim dostávala. Rozhodně byl ale přesvědčený o tom, že Meghan jim je neposkytovala. „Byl jsem z toho zpočátku naštvaný, ale později jsem pro ně měl pochopení. Sám jsem nechtěl, aby jí pak lidé vystavovali nějakým hloupým sestřihům,” vysvětlil tvůrce.

Meghan Markle v seriálu Kravaťáci působila od první řady a coby právnička Rachel se na obrazovce objevovala dlouhých 7 let. V osmé řadě seriálu už se ale neobjevila, neboť jí s vydávající televizní stanicí vypršela smlouva. A tu vzhledem ke své budoucnosti již neobnovovala.

Související články