Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kate Middleton neměla na Meghan sílu, kvůli těhotenství se prakticky nepoznaly

Meghan Markle a Kate Middleton
Meghan Markle a Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle a Kate Middleton

To, že vévodkyně Kate a Meghan Markle rozhodně nejsou nejlepšími kamarádkami, se dávno ví. O jejich vztahu už padlo mnohé, ze všech dostupných informací je však naprosto zřejmé, že si k sobě zkrátka manželky princů cestu nikdy nenašly. Jak se ovšem zdá, v minulosti k tomu neměly ani příležitost. 

Když se Meghan Markle kdysi seznámila s příbuznými svého tehdy ještě budoucího manžela prince Harryho, zdálo se, že si bude rozumět právě s Kate Middleton, manželkou Harryho bratra prince Williama. Později se však začaly objevovat nejrůznější zprávy o tom, že přátelství mezi vévodkyněmi vystřídala spíše nenávist, v souvislosti s čímž se hojně hovořilo o incidentu, během kterého měla Meghan Kate dokonce rozplakat. Jak ale později uvedla sama vévodkyně ze Sussexu v rozhovoru s Oprah, stal se podle ní přesný opak, tedy Kate přivedla k slzám ji. Vše se ale vysvětlilo a Meghan Kate odpustila. 

Ať už se stalo cokoliv, vztahy mezi manželkami princů nikdy nebyly zcela růžové, spíše se však hodí říct, že nebyly zkrátka nijaké. Podle webu Marie claire s odkazem na knihu Meghan: A Hollywood Princess (Meghan: Hollywoodská princezna) totiž tyhle dvě ženy ani nikdy neměly příležitost se blíže poznat, natož si k sobě navzájem vybudovat negativní přístup. 

Každá měla své starosti

Během doby, kdy se Meghan seznamovala se členy britské monarchie a pomalu připravovala svou svatbu, byla Kate potřetí těhotná. Jak Meghan, tak Kate měly tedy zcela odlišné starosti. Podle autora zmíněné knihy neměla Kate kvůli pokročilému těhotenství ani energii na to, aby se s Meghan více sbližovala. Kate navíc během všech tří těhotenství trpěla těhotenskou gestózou. Tu zpravidla doprovází nadměrné zvracení a nevolnost, v důsledku čehož Kate skutečně neměla na větší sbližování sebemenší pomyšlení. 

Daleko od sebe

Veřejnost byla takřka posedlá tím, že chtěla, aby spolu manželky princů skvěle vycházely. Nejenže na to ovšem ani jedna neměla čas, byly také velmi daleko od sebe. Zatímco Kate trávila víkendy a svátky v Anmer Hall, Meghan s Harrym žili ve tři hodiny vzdáleném městě Oxfordshire. 

Mezi vévodkyněmi tedy dost možná k žádným rozporům dříve ani nedocházelo, neboť se prakticky neznaly. Nyní je pak, vzhledem k okolnostem, velmi pravděpodobné, že o dohánění ztraceného času ani jedna ze stran nestojí. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU