Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Korunovace Meghan Markle: Porazila Kate a vysloužila si zvláštní titul

Meghan Markle a Kate Middleton
Meghan Markle a Kate Middleton
Zdroj: profimedia.cz
Meghan Markle a Kate Middleton

Dlouhá léta se spekuluje o osobní válce mezi vévodkyněmi Meghan a Kate. I když nic nebylo nikdy potvrzeno, jisté napětí mezi manželkami princů Harryho a Williama přece jen patrné je. A nyní bude možná zase o něco větší. Meghan totiž bude korunovaným nejikoničtějším členem britské královské rodiny.

Slova o tom, jaká nevraživost panuje mezi Kate Middleton a Meghan Markle, se světem šíří již několik let. Tomuto faktu nahrává i tvrzení Meghan, která v rozhovoru s Oprah prozradila, že ji krátce před svatbou s princem Harrym měla během příprav Kate v hádce rozplakat. A vzhledem k tomu, jaké vztahy dnes panují mezi vévodou a vévodkyní ze Sussexu a zbytkem královské rodiny, je jasné, že se jejich tichá válka rozhodně neuklidnila. 

Meghan porazila Kate

A nynější zjištění možná situaci ještě zhorší. Podle webu The News totiž módní magazín PrettyLittleThing korunoval Meghan Markle titulem „nejikoničtější člen britské královské rodiny“. Vychází to z analýzy internetového vyhledávání napříč Spojenými státy a Velkou Británií. Podle průzkumu se totiž Meghaniny outfity v loňském roce vyhledávaly zhruba 148 550krát, zatímco móda vévodkyně Kate zajímala uživatele „jen“ 145 400krát. 

Obě ženy přitom patří k významným módním inspiracím. Fanoušci jejich styl rádi kopírují a již několikrát se stalo, že se oblečení, jež si na sebe vévodkyně vzaly, krátce nato zcela vyprodalo. 

Rána pro Kate?

I přesto by mohly být výsledky analýzy pro Kate velmi důležité. Podle webu yahoo!live se totiž Kate již nyní připravuje na svou budoucí roli královny, a velmi si proto zakládá na tom, jak ji veřejnost vnímá. O to víc ji pak mohl průzkum vyhledávaných výrazů překvapit. 

Kate se musela zhostit několika pracovních rolí poté, co se Harry a Meghan rozhodli britskou monarchii opustit. Jak uvádí některé zdroje, Kate je nesmírně vyčerpaná. „Jistěže se usmívá, ale nechce tolik pracovat. Cítí se vyčerpaná a uvězněná. Pracuje stejně tvrdě jako vrcholový manažer. Nemá skoro žádné volno,“ řekl člověk z jejího okolí. Kate zkrátka dělá vše pro to, aby se všem zavděčila. Přesto ale podle všeho veřejnost zajímá více Meghan. Prohloubí výsledky analýzy ještě více propast mezi vévodkyněmi, nebo to obě přejdou bez povšimnutí?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky