Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ Harry vysvětlil, co se stalo mezi Meghan a Kate: Vše skončilo pláčem

Meghan Markle a Kate Middleton
Meghan Markle a Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle a Kate Middleton

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, proč se Meghan Markle a Kate Middleton rozkmotřily. Zpočátku se objevovaly informace, že se z nějakého důvodu vévodkyně pohádaly, a to dokonce do takové míry, že Kate plakala. Meghan ovšem u Oprah následně tvrdila, že to byla ona sama, kdo skončil v slzách. Jak to tedy bylo? Princ Harry tvrdí, že má odpověď. 

Ve své zbrusu nové knize Spare (Náhradník) se princ Harry rozepsal i o špatných vztazích mezi jeho ženou Meghan a jeho švagrovou Kate Middleton. A vysvětlil, proč jejich vztahy natolik ochladly. Všechno začalo hádkou kvůli šatům pro družičky před Meghaninou svatbou…

Frustrovaná Kate

Jednou z družiček Meghan Markle měla být i dcera Kate Middleton a prince Williama, princezna Charlotte. Když si ale několik dní před svatbou zkoušela své družičkovské šaty, její matka zjistila, že jí vůbec nesedí. „Charlottiny šaty jsou příliš velké, příliš dlouhé a příliš volné,” vzpomínal podle Page Six princ Harry na obsah SMS zprávy, kterou měla Kate zaslat Meghan. 

Na to jí ale Meghan údajně odpověděla s tím, že jí přece říkala, že bude v Kensingtonském paláci další den přítomen krejčí, který může šaty upravit. Ať za ním tedy Kate i s Charlotte zajdou a problém bude vyřešen. Jenže namísto souhlasu prý Kate přišla s tím, že musí být všechny družičkovské šaty předělány. Konzultovala to dokonce s člověkem, který se podílel na její svatbě, a ten jí dal za pravdu. 

Meghan neměla náladu

Do svatby zbývaly už jen 4 dny, všechni byli nervózní a zvláště pak Meghan. Do toho všeho řešila soukromé drama se svým otcem, a tak manželce prince Williama napsala, zda vůbec tuší, čím vším si momentálně prochází, a nemůže do toho řešit předělávku šatů pro družičky. „Kate řekla, že pochopitelně ovšem ví, ale ty šaty!” tvrdí Harry. Vyčerpaná Meghan na to Kate napsala, že už neví, jak ji více pomoci, a ať zkrátka zajde za krejčím, aby šaty upravil tak, aby dobře padly. Následně měl Harry najít Meghan sedět v pláči na podlaze. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky