Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Smrt Meghan Markle rozzuřila fanoušky: Nový snímek označují za odpad

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

Fanoušci britské královské rodiny vzali internet útokem a hromadně se pobuřují nad novým snímkem s názvem Harry & Meghan: Escaping the Palace, který začíná scénou, v níž vévodkyně Meghan umírá během děsivé autonehody. Tvůrci podle nich překročili všechny meze. 

Princ Harry a Meghan Markle stále fascinují veřejnost a filmoví i knižní tvůrci si jsou této skutečnosti velmi dobře vědomi. I proto vznikl bezpočet snímků a knih o životě této královské dvojice. Některé z nich vycházejí ze skutečných událostí, jiné jsou takřka celé smyšlené. Nic však nepobouřilo příznivce britské královské rodiny jako nový snímek Harry & Meghan: Escaping the Palace (Harry a Meghan: Útěk z paláce). Ten dle webu Daily Mail vykresluje chvíle, kdy se princ Harry a Meghan rozhodli opustit monarchii. Jenže začátek snímku je více než kontroverzní. 

Smrt Meghan

Televizní film začíná noční můrou prince Harryho, kterému se zdá o tom, že jeho manželka umírá při děsivé autonehodě. Stejně jako se kdysi stalo jeho matce, princezně Dianě. Meghan se v kontroverzní scéně nachází v převráceném automobilu, všude kolem ní stojí fotografové a zběsile si vévodkyni fotí namísto toho, aby jí pomohli. Harry se snaží skrz paparazzi protlačit, aby Meghan dostal z auta. Následně se princ probudí, aby zjistil, že šlo jen o špatný sen. Dle fanoušků touto sekvencí tvůrci překročili práh snesitelnosti. 

„Toto je naprosto nevkusné. Nechápu, jak mohou vůbec něco takového natočit,” bouří se lidé na sociálních sítích. „Je to zvrácené!” přidává se další z fanoušků Meghan a Harryho. A obdobných reakcí se objevuje mnohem více. 

Silné sousto pro Harryho

Princ Harry se v minulosti nechal několikrát slyšet, že byly doby, kdy měl obrovský strach o svou manželku Meghan. Vzhledem k tomu, co se stalo jeho matce, která zemřela v autě, jež na konci srpna 1997 naháněli zběsilí novináři, měl obavy, aby se něco podobného nestalo i Meghan. I to byl jeden z důvodů, proč se před více než rokem oba rozhodli opustit královský dvůr a žít v ústraní v Kalifornii. 

Je proto více než jasné, že zhmotnění největší noční můry prince Harryho, byť jen filmové, musí vévoda vnímat přinejmenším jako urážku. Někteří zkrátka nevědí, kdy je vhodné přestat. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky