Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Naštvaný otec Meghan Markle: Prolomil mlčení a komentoval narození vnučky

Thomas Markle
Thomas Markle
Zdroj: Profimedia.cz
Thomas Markle

Princ Harry nemá ty nejvřelejší vztahy se svou rodinou, jeho manželka Meghan zase se svým otcem. Bývalá herečka vede s Thomasem Marklem již několik dlouhých měsíců tichou válku. V jednu dobu dokonce hrozilo, že se spolu setkají u soudu. Přes to všechno si Thomas nemohl odpustit vyjádření na adresu novorozené vnučky Lilibet. 

Vše začalo krátce před svatbou prince Harryho a Meghan. Tehdy se totiž vévodkyně ze Sussexu dozvěděla, že se její otec nedostaví na její veselku. Rozhodla se proto napsat dopis, ve kterém mu vyčítala několik věcí, a to pochopitelně včetně jeho absence na svatbě. Thomas Markle na dopis ovšem nikdy neodpověděl. Rozhodl se pro podlý krok! Dopis totiž poskytl redakcím bulvárních deníků Daily Mail a Daily Mail Online, které jej otiskly. A tak započala první velká kauza týkající se vévodkyně. 

Celou věc řešil soud

Meghan se pochopitelně bránila a žalovala vydavatelství Associated News, pod které redakce patří. Předmětem žaloby byl hlavně obrovský zásah do soukromí. Proces se táhl několik dlouhých měsíců, nakonec ale soudce rozhodl ve prospěch Meghan. Je ovšem více než jasné, že její vztah s otcem utrpěl dost možná permanentní újmu. Otec, který se dodnes nesetkal ani s princem Harrym, s dcerou tak již delší dobu není v kontaktu.

Narození jeho vnučky Lilibet Diany mu ale pochopitelně neuniklo. Podle webu Mirror uvedl, že je ze zprávy velmi potěšen a posílá celé rodině mnoho lásky. Hezké gesto, které však většinu lidí velmi překvapilo. 

S vnučkou se jen tak nesetká

Podle novinářů a spisovatelů, kteří se již delší dobu na britskou královskou rodinu soustřeďují, je dost možné, že se Thomas se svou dcerou i její rodinou v budoucnu přece jen setká. „Je to velmi pravděpodobné, ale v tento moment to manželé nemají v plánu,“ řekl spisovatel Nigel Cawthorne. Thomas se prý své dceři omluvil snad stokrát, ta s ním ale nadále odmítá komunikovat.

V rozhovoru s Oprah Meghan uvedla, že se cítí být podvedená svým otcem a stále mu nemůže odpustit, jak se zachoval. Jestli tedy k jejich shledání někdy dojde, ukáže jen čas.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky