Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak se Meghan Markle seznámila s Harrym a jak se dostala do královského paláce?

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle

Kdo by to byl řekl, že se nepříliš úspěšná a rozvedená herečka stane slavnější členkou britské královské rodiny než princezna Diana. Jaký byl její život, než potkala Harryho? Opravdu si ho vzala z lásky, nebo jen toužila po slávě? Kdo jsou muži jejího života a jaký k ní chovají vztah? Přečtěte si životní příběh ženy, která obrátila celou monarchii vzhůru nohama.

Meghan Markle se narodila a vyrostla v Los Angeles, kde si kvůli svému původu užila spoustu rasistických narážek. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo pouhých šest let, ale dodnes zůstali přáteli. Meghan navštěvovala dívčí katolickou školu, poté vystudovala umění na univerzitě a následně pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Odmalička však toužila stát se herečkou. Nakonec se jí to podařilo a hrála v seriálu Kravaťáci. Na hollywoodský úspěch však čekala marně. Podle Blesku se vyjádřila, že na sebe může být hrdá.

„Něčeho jsem v tom oboru dosáhla, můžu být hrdá na práci, kterou jsem odvedla,“ prohlásila.

Chodila s úspěšným filmovým producentem

Při natáčení Kravaťáků se přestěhovala do Toronta a začala chodit s úspěšným filmovým producentem Trevorem Engelsonem. Toho si v roce 2011 vzala za manžela. O dva roky později se už ale rozváděli. 

Dalším mužem jejího života byl hokejista Michael Del Zotta, který hrál za Vancouver Canucks. Následoval golfista Rory McIllroy. Dva roky také žila s kanadským šéfkuchařem Corym Vitiellem. Velmi si rozuměla s jeho maminkou. 

Vztah s otcem měla herečka jako na houpačce. V dětství byla tatínkova holčička, ale nakonec se její otec zachoval jako slavoman, který na sebe neustále strhával pozornost médií, a dokonce prodával fotky bulváru. 

S Harrym se Meghan seznámila v létě roku 2016 a následně odjeli na dovolenou do Afriky. Seznámila je kamarádka Violet von Westenholz, která se s princem znala už od dětství a s Meghan se seznámila při práci pro slavného návrháře Ralpha Laurena.

Harry ji požádal o ruku, když pekla kuře

Princ herečku požádal o ruku v listopadu 2017, kdy před ní poklekl, zatímco pekla kuře. Meghan souhlasila a v září byla oficiálně představena jako partnerka královské rodině. Harry královně řekl, že s ní o výběru nevěsty nehodlá polemizovat, a ta dala jejich sňatku svolení. 

Ale nakonec to byla právě Meghan, která se prý v královské rodině dusila a neustála tlak veřejnosti a rodiny, tak donutila Harryho, aby se z královského paláce odstěhovali. Ten souhlasil a pár se v dubnu 2020 vzdal práv a povinností členů královské rodiny a odstěhoval se do USA.

„Celá rodina cítí smutek z toho, když se v plném rozsahu dozvěděla, jak náročné byly pro Harryho a Meghan poslední roky. Nastolené otázky, zejména ta rasová, jsou znepokojivé. Jakkoli se některé vzpomínky mohou rozcházet, jsou brány velmi vážně a rodina se s nimi vypořádá soukromě. Harry, Meghan i Archie budou vždy milovanými členy rodiny,“ znělo v oficiálním prohlášení Buckinghamského paláce.

Pár prý toužil po soukromí a Meghan trpěla neustálým zájmem médií. Dokonce uvažovala o sebevraždě. Nechtěla však pozornosti vystavovat ani syna Archieho, který by měl podle ní vyrůstat jako obyčejný kluk. To se však bohužel nejspíš nikdy neuskuteční, jeho prababička je totiž anglická královna.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky