Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chůvy královské rodiny: Mají netradiční povinnosti, o kterých musí mlčet

Královské děti - Princ George, princezna Charlotte, princ Louis, Archie Harrison
Královské děti - Princ George, princezna Charlotte, princ Louis, Archie Harrison
Zdroj: koláž šíp
Královské děti - Princ George, princezna Charlotte, princ Louis, Archie Harrison

Být vychovatelkou budoucích panovníků Británie není lehké. Už na pohovoru se upisujete k naprosté mlčenlivosti, nic, co se za zdmi paláce šustne, nesmí spatřit světlo světa. S dětmi jednáte s respektem, i kdyby si vás nevážily. Kritizovat výchovu rodičů je nepřijatelné. Chův se za dob Kate Middleton a Meghan Markle vystřídaly spousty a některé se rozhdoly, že veřejnosti musí odhalit pravou tvář zdánlivě nevinných královských dětí.

Princ George, princezna Charlotte, princ Louis a nově Archie Harrison. Čtyři nejsledovanější děti současnosti patří do nejprobíranější rodiny posledního století. Život v záři reflektoru určitě není jednoduchý, děti si své poselství prozatím plně neuvědomují, ačkoliv ty starší už rodiče připravují. Věnovat se dětem a královským povinnostem nejde vždycky lehce skloubit a je normální, že si monarchové najímají i více chův najednou. Kate Middleton jich vystřídala několik a nejvíce si oblíbila práci Marie Teresy Turrion Borrallo, která má ve výchově potomků důležitých lidí letité zkušenosti. Meghan Markle, na druhou stranu, nebyla spokojená ani s jednou chůvou a za pár měsíců Archieho života jich vyměnila půl tuctu. Ty, které neprošly pozlaceným sítem, se nyní rozhodly zpívat. A balady to nejsou.

Pravá tvář prince George

Budoucí král George je ve škole jedničkář, ale co se týče osobního života, pořádně zaostává. Jedna z chův, kterou naneštěstí zlomil, prozradila, že je to pořádný raubíř. ,,Je to nesmírně inteligentní chlapec, ale když se naštve, vzduchem lítají knihy i domácí úkoly. Ty převážně. Nerad je dělá."

Pravá tvář princezny Charlotte

,,Královna Alžběta je Charlottinou nejoblíbenější osobou, dokonce ji má radši než rodiče a tráví s ní nejvíce času. Miluje, když se vrátí ze školy a jdou s babičkou péct sušenky. A taky jí ráda češe vlasy. Alžběta výtvor na své hlavě pokaždé se smíchem přirovná k vrabčímu hnízdu."

Pravá tvář prince Louise

Sotva začal chodit, stal se nezastavitelným. Chůvy ho musí hlídat non-stop, a to i když se věnují ostatním dětem. ,,Cupitá sem a tam, stačí dlouze mrknout a najednou je na druhé straně místnosti. O to horší je to na zahradě, velice si oblíbil keře."

Pravá tvář rodičů

Na čem se chůvy shodly je nedostatek kontaktu mezi dětmi a jejich rodiči. Pevné pouto bratří v triku Harryho a Williama se Meghaniným vstupem do rodiny pomalu rozpadlo. Vévodové se už nestýkají a podepisuje se to hlavně na dětech.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky