Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan a Harry odhalili tajemství: Královská rodina má smlouvu s britským tiskem

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

O rozhovoru Meghan Markle a prince Harryho s moderátorkou Oprah se bude jistě mluvit ještě dlouho. Dvojice prozradila několik šokujících informací o britské královské rodině i o tom, proč se vlastně rozhodli odejít z britské monarchie. Kromě toho promluvili i o tajném paktu, který má královská rodina uzavřený s britskými médii. 

Meghan Markle a princ Harry se rozhodně nedrželi zpátky, když s Oprah hovořili o různých obdobích svého života. Mluvilo se také o narušení jejich soukromí, které utrpěli, když ještě pracovali ve službách královny. Jedním z nejpřekvapivějších přiznání, která dvojice udělala, byla také jakási neviditelná smlouva, již má britská královská rodina s britským bulvárem. Díky té je totiž zajištěno, že o členech rodiny bude vždy psáno jen v pozitivním světle. Zarážející je přitom fakt, že jde o ta samá bulvární média, která se roky snažila Harryho a Meghan pošpinit, píše web Elle

Síla strachu

„Existuje neviditelný kontrakt za zavřenými dveřmi, za tváří instituce s britským bulvárem,“ vysvětloval v rozhovoru Harry. „Abych to zjednodušil, v případě, že vy jakožto člen rodiny vyhovíte a dáte plný přístup reportérům, bude se o vás lépe psát. Myslím si, že se každý potřebuje těchto situací nějak účastnit. Je tu určitý level strachu, který se vyskytuje již po generace,“ pokračoval ještě Harry. 

Harryho výpověď by vysvětlovala chování novinářů vůči němu a jeho manželce. Na rozdíl od ostatních členů britské královské rodiny totiž Harry a Meghan nikdy nebyli zcela sdílní a své soukromí si ostře střežili. 

Změnilo to všechno

„To je důvodem, proč mají ty bulvární listy vánoční večírky v paláci,“ doplnila ještě svého manžela Meghan. „Hraje se tam s nějakým uměle vytvořeným produktem, a proto byli již od začátku našeho vztahu velmi útoční a podněcovali k rasismu. Ve skutečnosti to úplně změnilo úroveň rizika. Už to totiž nebyly jen chytlavé drby,“ pokračovala ještě Meghan, která přiznala, že často dostává výhrůžky smrtí. 

„Vyvádělo to část lidí, kteří byli rasističtí, tím, jak byly ty zprávy podány. Celé se to změnilo v hrozbu, změnilo se to ve vyhrožování smrtí, změnilo to všechno,“ dodala ještě smutně Meghan. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU