Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Natáčení Přátel je odloženo kvůli koronaviru: M. Perry trpí psychickými problémy

Herec Matthew Perry nyní a dříve v seriálu Přátelé.
Herec Matthew Perry nyní a dříve v seriálu Přátelé.
Zdroj: Profimedia.cz a Instagram
Herec Matthew Perry nyní a dříve v seriálu Přátelé.

Herec z Přátel Matthew Perry byl v Los Angeles spatřen poprvé od začátku koronavirové krize. Jeho vzhled opět zarážel...

Od doby, kdy hrál sympatického Chandlera Binge, už uplynulo mnoho let. A herec Matthew Perry je oproti své slavné podobě z dob natáčení seriálu téměř k nepoznání. Strniště ve tváři a divoce rozcuchané šedé vlasy, místo kalhot většinou tepláky; takový je obvykle pohled na zkrachovalou hvězdu, když se náhodou objeví na veřejnosti.

Je to snad proto, že bylo kvůli pandemii odloženo natáčení speciálního  dílu seriálu Přátelé, kde se měl objevit stejně jako Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc a David Schwimmer?

Možné to je.

Comeback divoce populární show se zdál být světlým bodem v životě bývalého narkomana, na kterém stále leží stín léčení z návykových látek, kterým propadl v době největší popularity seriálu Přátelé. Matthew v minulosti boj se závislostí přiznal, svěřil se, že se stal závislým na Vicodinu a že v polovině 90. let do polykání prášků i hodně pil.

Dokonce si kvůli užívání návykových látek pořádně nepamatuje velký kus natáčení seriálu Přátelé!

"Nemohl jsem přestat. Nakonec to bylo tak špatné, že jsem to nemohl ani skrýt, a pak to všichni věděli," svěřil se Perry v rozhovoru pro magazín People v roce 2013.

Otázky jeho chování budí i poslední dobou. Starosti o jeho zdraví přišly poté, co na Instagramu zveřejnil obrázek se slovy: "Proč je dnes vše tak těžké?" a informoval své followery, že je celý den nahý.

Nejspíš už stejně jako většina světa v důsledku karantény trpí psychickým vyčerpáním...

Podle britského deníku The Sun totiž Matthew v karanténě není se svou přítelkyní, manažerkou talentů Molly Hurwitz, a většinu času tráví sám nebo s přáteli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU