Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sešlou hvězdu seriálu Přátelé varují blízcí: "Jestli něco nezměníš, zemřeš!"

Matthew Perry
Matthew Perry
Zdroj: Profimedia.cz a Instagram
Matthew Perry

Matthew Perry (50) měl v minulosti problémy se závislostí na alkoholu a lécích na předpis. Bylo to hlavně v době natáčení seriálu Přátelé.

Matthew Perry jednou za čas ukazuje, jak to s ním jde z kopce. Nedávno vystavil své stále rozložitější tělo při procházce, protože se chtěl provětrat v karanténě a projít se po okolí a vidět kousek světa - jenže svět koukal na něj!

Bývalá hvězda seriálu „Přátelé“ odhalila nejen nedostatek vkusu, ale také překvapivě vypouklé bříško při vylézání ze svého auta u jeho domu v Malibu.

Bez ostychu

Zdálo se, že Matthew nijak neřešil, jak vypadá, nebo že ho někdo fotí, protože měl evidentně dost starostí sám se sebou. S rouškou na obličeji měl viditelné problémy, až ji raději stáhl, za což nejspíš může dýchavičnost spojená s nadváhou - herec už prý váží více než 110 kilo!

Na životosprávu Matthew kašle od rozchodu s jeho ani ne třicetiletou partnerkou Molly Hurwitz. Což vzhledem k jeho problémům v minulosti není dobrá zpráva. Perry bojoval se závislostmi na prášcích a alkoholu, v roce 2018 byl připoután na lůžko několik měsíců kvůli problémům se žaludkem! Našel se teď místo prášků v jídle?

Málokdo by v něm dnes ještě poznal hvězdu jednoho z nejúspěšnějších komediálních seriálů v historii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU