Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chandler z Přátel prodává svůj luxusní dům: Takto žil samotářský Matthew Perry

Perryho penthouse v Los Angeles
Perryho penthouse v Los Angeles
Zdroj: Profimedia
Perryho penthouse v Los Angeles

Matthew Perry (50) vlastní stejně jako jeho slavní kolegové několik nemovitostí. Penthouse s výhledem na Los Angeles ho omrzel. Prodává ho už rok a cena je pro kupce pořád hodně vysoká. 

Pro muže

Bydlení v Los Angeles není levná záležitost a dělí se mezi obyčejné smrtelníky, kteří žijí na pár metrech čtverečních, a boháče, co si mohou dovolit prostorné penthousy za desítky milionů dolarů a na ostatní pohlížet z výšky. Seriálový Chandler patří do druhé skupiny šťastlivců. 

Byt zabírá celé patro luxusního domu a nabízí jedinečný výhled na celé město. Z terasy má herec Los Angeles jako na dlani. Prostor je rozdělený na dvě části. Na jedné straně je prosvětlená a velká jídelna s kuchyní, na druhé ložnice a obývací pokoj v temných barvách a se sametovým obložením na stěnách i stropech. Interiér je moderní a působí lehce neútulně, ale k životu "vlka samotáře" sedí. Nechybí nosné sloupy, panoramatická okna, krb, promítací místnost, kulečník a nespočet sošek Batmana. 

Perryho takové bydlení už zřejmě nebaví. Z původní ceny 35 milionů dolarů slevil o více než pětinu. Prozatím se ale nový majitel nenašel. 

Matthew Perry prodává penthouse v Los Angeles. Matthew Perry prodává penthouse v Los Angeles. Zdroj: Profimedia

Změna k lepšímu

V době natáčení seriálu Přátelé, kde si střihnul roli jízlivého Chandlera, si nemohl na nedostatek zájmu a obdivu stěžovat. Otevřely se mu dveře k lákavým nabídkám a zahrál si po boku Bruce Willise (65) ve filmu Můj soused zabiják. V minulém roce oslavil padesátiny, ale vypadá přinejmenším o deset let starší. Už v době největší slávy bojoval s mnoha závislostmi. Propadl alkoholu, drogám a bez cigarety nedal ránu. Přeháněl to s Vicodinem a dva roky zpátky musel podstoupit operaci kvůli prasklému střevu. Dodnes trpí hlubokými depresemi a tloustne. 

Na začátku Přátel si přišel na 22 500 dolarů za díl. Čím byl seriál divácky oblíbenější, tím vyšší honoráře herci dostávali. V desáté řadě si vydělali rovný milion dolarů. Za vydělané peníze si Perry pořídil luxusní bydlení, ale z jeho zašlé slávy zbyl jen sarkastický humor. To, že na jaře nedokázal dojít s rouškou přes ústa do svého bytu, protože se zadýchával, ale k smíchu rozhodně není. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU