Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Matthew Perry z Přátel: Fanoušky děsí zjevem, teď ho opustila snoubenka

Matthew Perry
Matthew Perry
Zdroj: Profimedia.cz
Matthew Perry

Závislost na drogách jej úplně změnila. Pohledný představil Chandlera z populárního seriálu Přátelé je dnes téměř k nepoznání. Kromě toho v nové, speciální epizodě s názvem Přátelé: Zase spolu působil Matthew Perry poněkud zmateně, a fanoušci měli starost o jeho zdraví. K tomu všemu jej teď opustila krásná snoubenka.

Matthew Perry měl všechno, co si herec může přát. Jednu z hlavních rolí v seriálu, který hltal celý svět, peníze, slávu a mnoho dalších pracovních nabídek. V devadesátých letech se v něm však něco změnilo. Neunesl totiž tíhu obrovské popularity a útěchu hledal v drogách a alkoholu. Jak se přiznal v několika rozhovorech, vůbec si nevybavuje natáčení několika řad populárního sitcomu. Nakonec se ze své závislosti dostal, ale jeho život už nikdy nebyl jako dřív. 

Konec Přátel, konec kariéry?

Po odvysílání poslední epizody seriálového hitu, který jej vystřelil na vrchol, Matthew Perry ovšem žádnou další větší roli neztvárnil. Podle webu Biography se totiž i poté potýkal s různými problémy, a tak šel profesní život stranou. Velký návrat na televizní obrazovky pro něj znamenala až speciální epizoda seriálu Přátelé s podtitulem Zase spolu, která si odbyla premiéru 27. května 2021. 

Šlo o zcela jiný pohled na seriál, herci zde totiž vystupovali sami za sebe a společně vzpomínali na natáčení sitcomu a vyprávěli si zážitky ze zákulisí. Ani tomu méně pozornému divákovi však neuniklo, že se Perry chová poněkud zvláštně. Během odpovědí na otázky působil zpomaleně, a čas od času to dokonce vypadalo, že má problémy s vyjadřováním. Za vším s největší pravděpodobností stojí právě problémy z minulosti. 

Fanoušci mají strach

Jak je zřejmé, Perry se nenachází v úplně nejlepším životním období. Tomu nenahrává ani fakt, že se s ním rozešla o dvaadvacet let mladší snoubenka Molly Hurwitz. Smutnou zprávu sám herec potvrdil webu People. „Občas prostě věci nevyjdou a tohle je jedna z nich. Přeji Molly jen to nejlepší,“ uvedl Perry. Pár spolu strávil tři roky a v listopadu 2020 se zasnoubil. 

Není zcela zřejmé, co za rozpadem vztahu stojí, jak ale uvádí server The Sun, hovoří se o tom, že měl Perry během vztahu s Molly flirtovat s jinou dívkou. Ta jej sama odhalila a veřejně prozradila, že ji měl herec kontaktovat na „VIP seznamce“ Raya. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky