Matěj Stropnický a Daniel Krejčík spolu začali randit v roce 2017, kdy syn herce, politika a diplomata Martina Stropnického veřejně oznámil, že je gay.

Následovalo pořízení společného bydlení, dvojice si koupila za 12 milionů polorozpadlý zámek v Osečanech na Sedlčansku a začali ho postupně rekonstruovat.

V na pohled harmonickém vztahu se ale na konci loňského roku objevil první vážný problém, který nakonec vedl k rozpadu vztahu. Stropnický se údajně spustil se ženou.

Dana to strašně ranilo

Bývalý místopředseda Strany zelených Martin Stropnický v minulosti randil se ženami a podle informací Blesku byl svému partnerovi nevěrný právě s něžným pohlavím, což Krejčík nerozdýchal.

„Bylo to s ženou a Dan se o tom dozvěděl. Strašně ho to ranilo, s Matějem se rozešel a vrátil se do Prahy,“ tvrdí zdroj.

Sám Krejčík se k záležitosti zatím odmítl vyjadřovat. „Já se o tom nechci bavit, promiňte, omlouvám se,“ sdělil herec smutným hlasem do telefonu a zavěsil. Stejně tak Stropnický o incidentu nechce hovořit.

Podle informátora je pro Krejčíka zrada velmi bolestivá. „Daniel ho velmi miloval, i to pořízení zámku byl jeho nápad. Teď se mu sesypal svět,“ uzavřel zdroj webu.

Související články