Své zasnoubení prozradil v pořadu Všechnopárty samotný zpěvák. Bylo tak jasné, že se veselka blíží. Soukromí si chrání. Se svými fanoušky se zatím nepodělil o žádnou fotografii z veselky.

Život v ústraní

Svatbu provalil na sociálních sítích kamarád muzikanta Martin. „Tak hodně šťastnejch kilometrů společným životem, manželata,“ napsal.

Matěj i Jana o pozornost veřejnosti nestojí. Homola sdílí čas od času na sociálních sítích snímky ze společných cest. Jeho manželka Andrea má sociální sítě před veřejností uzamčené.

Zkrocení divokého muže

Pro Homolu to byla první veselka. Dara se svatby zatím nedočkala. V poslední době se ovšem hromadí dotazy na to, zda si ji její partner fotbalista Pavel Nedvěd nevezme.

Dara Rolins a Matěj Homola se rozešli v roce 2010 po pěti letech. Mohla za to nevěra hudebníka. Praskl na něj románek s ženou jménem Jana. "Mezi Matějem a Janou to je jen a jen o sexu. Vždy si společně někam na půl hodiny  odskočí a je po všem," citoval tehdy deník Blesk přítele Homolovy milenky Jany Matulajové.

Rozchod zpěvačku velmi zasáhl. "Nechápu nic. Proč mě držel za ruku, která už patřila jiné ženě," popsala svoje rozpoložení pro Blesk. Dlouholeté partnerství prý tehdy ukončili po telefonu. V té době měla jejich dcera Laura pouhé dva roky.

Po rozpadu vztahu s Homolou randila Rolins se slovenským raperem Rytmusem. Chodili spolu sedm let. I Rytmus už se stihl oženit. Štěstí našel po boku moderátorky Jasminy Alagič.

Šťastní rodiče

I po bolestivém rozchodu k sobě našli Dara a Matěj cestu. Výrazně k tomu přispěla pandemie koronaviru.

"Na sto procent nás to všechny spojilo. Laura s Matějem na sebe měli o hodně více času. Byla u něho vícekrát a dělala mu asistentku, protože začal vyřezávat, když se během pandemie trochu nudil," popsala Rolins pro web Plus7dní.

Právě řezbářství se stalo koníčkem Homoly. Uspořádal už i první neoficiální výstavu. Své výtvory prodávat nechce. Jako dárky je dává svým blízkým. "My dvě jsme jako jediné dostaly pod stromeček jeho výtvory. Já sochu Buddhy a dcera koně, který cválá. Ale jinak svoje díla neprodává," práskla na svého expartnera Dara.

Čas od času ukáže zpěvačka na sociálních sítích fotografii, na které je vedle svého expartnera. Dobrými vztahy se netají. "A jen na závěr, pro ty, kteří budou mít opět nutkání zmínit, že by nám to spolu slušelo. Matějovi to už několik let sluší s jeho slovenskou přítelkyní Andreou. A stejně jako s Matějem, i s ní máme já i Lola skvělý vztah a těší nás, že jsou spolu šťastní," okomentovala rodinou momentku s nadhledem.

I Homola se rád pyšní ukázkovým vztahem se svou ex na sociálních sítích. „Se zásadní ženou mého života. Stále nám to sluší, ne?“ napsal hudebník k fotce s Darou.

Související články