Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zdeněk Pohlreich míří do kuchyně MasterChef: Nahradí jednoho z porotců

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdroj: TV Nova
Zdeněk Pohlreich

Oblíbenou kuchařskou show MasterChef Česko čeká významná změna. Šéfkuchař a porotce Radek Kašpárek totiž v průběhu natáčení musel absolvovat operaci, a tak produkce přemýšlela, kým jej v době jeho nepřítomnosti nahradit. Její rozhodnutí pak soutěžící rozhodně mile překvapí.

Natáčení v době pandemie bylo složité, což pocítila každá produkce v Česku i ve světě. Ani kuchyně show MasterChef Česko nebyla výjimkou, ovšem amatérští kuchaři vše zdárně překonali. Porotce Radka Kašpárka však bohužel zastihla i velmi náročná operace plotýnek. Musel tak natáčení přerušit a plně se soustředit na své uzdravení.

Může bez něj soutěž vůbec pokračovat? To si nikdo nedovedl představit! Řešení se záhy naskytlo v podobě „hostujícího” porotce, kterým musel být také velmi známý český kuchař. 

Do kuchyně MasterChef vstupuje Zdeněk Pohlreich

Volba padla na Zdeňka Pohlreicha: „Zdeňka jsme sem pozvali jako třetího porotce, protože třetí hlas se při hodnocení vždycky hodí,“ vysvětluje přítomnost jednoho z nejpřísnějších kuchařů v Česku Přemek Forejt. „Je to smutné, ale budete muset vařit bez Radka, alespoň v tomto dílu,“ zní nejasná prognóza z ústa Jana Punčocháře.

A jak si Zdeněk s rolí porotce nakonec poradil? Z jeho úst padaly hlášky jako obvykle: „Docela příjemně jste mě překvapili, musím říct. Jste v dobrých rukách. Tady do vás to docela lejou. Ty věci byly s malejma nebo většíma zaškobrtnutíma celkem přijatelný. Zní to jako pochvala?“

A dodává: „Já myslím, že je důležité, aby to bylo fér. Kdybych já jako profesionální kuchař se vytahoval tady na amatérské nebo hobby kuchaře, tak to by určitě nebylo košer. Samozřejmě to není tak, že bych je chtěl chválit, kdyby to bylo blbý, ale vozit se po nich, co z toho kdo má.“

Jak budou reagovat soutěžící na to, že jejich jídla bude ochutnávat právě Zdeněk Pohlreich? 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky