Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Strasti v kuchyni MasterChef Česko: Vojtovo vaření ohrozil výbuch trouby

MasterChef - Vojta
MasterChef - Vojta
Zdroj: TV Nova
MasterChef - Vojta

Účastníci kuchařské soutěže MasterChef Česko nemusejí leckdy bojovat jen s časem, ale i se spotřebiči. Někdy si zapomenou zapojit mixér a diví se, že nefunguje. Jindy v roztržitosti ani nepomyslí na to, že by si měli zapnout troubu. To, co se ale stalo Vojtovi, se zatím snad žádnému soutěžícímu nestalo. 

Vařit v kuchyni MasterChef Česko je pro soutěžící pochopitelně náročné nejen fyzicky, ale také psychicky. Stihnout uvařit v daný čas pokrm, který bude natolik skvělý, že je pošle do dalšího kola, zkrátka není jen tak. A právě pod náporem stresu pak amatérští kuchaři kolikrát zapomínají na nejrůznější maličkosti, které jim ve výsledku mohou vaření výrazně zkomplikovat. 

Nejhorší je vypnutá trouba

Už několikrát se stalo, že soutěžící začali připravovat pokrm, který se měl péct, ale ve chvíli, kdy jej chtěli vložit do trouby, zjistili, že je trouba vypnutá. Jenže jak v rozhovoru pro nova.cz prozradila Terka, ne vždycky je trouba vypnutá tak úplně jejich vinou. „Jak je ta trouba dotyková, tak já jsem si jí často vypínala, protože jsem se o ni třeba omylem opřela,” rozpovídala se Terka o strastech účasti v pořadu MasterChef Česko. 

Lepší vypnutá trouba než rozbitá

Vypnutá trouba ale není tím nejhorším, co se může soutěžícím stát. Své o tom ví například Vojta, kterému se trouba nevypnula, nýbrž rovnou rozbila! „Vojtovi tam dokonce, myslím, praskla trouba. To se ani nedostalo do vysílání. Teď nevím přesně, který to byl díl. Ale Vojtovi najednou, jak má trouba ta skleněná dvířka, tak to se celé vysypalo. Normálně to prasklo a vysypalo se. To bylo super,” smála se ještě Terka, která je podle mnohých jasnou adeptkou na vítězství.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky