Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co dělají finalisté loňského MasterChefa? Staša je muzikant, Pavlínka zmizela

Pavlína Lubojatzky
Pavlína Lubojatzky
Zdroj: Profimedia
Pavlína Lubojatzky

Už první díly oblíbené kulinářské show MasterChef ukázaly, že diváci se i letos můžou těšit na mimořádně zajímavé kuchaře. Pokud nám ale minulá řada něco naznačila, pak to, že pouhý talent nikdy nestačí. Důležitá je také pokora a schopnost stát nohama pevně na zemi. Stačí vzpomenout na snažilku Pavlínu Lubojatzky, která nedokázala unést svou prohru a k soutěži se otočila zády.

Kristýna, která ovládá vietnamskou kuchyni, a jejím partnerem je extraligový hokejista a reprezentant David Musil, sympatická studentka ČVUT Natálie nebo barman a skladatel v jedné osobě Jakub. Ti všichni mají slušně nakročeno k tomu, aby získali titul nejlepšího kuchaře v populární televizní show.

Ivka peče dorty a zákusky

I když vítěz může být jenom jeden, už samotná účast v populárním pořadu může hodně pomoci i dalším soutěžícím. Například dvojnásobná maminka Ivka Saraureová sice nevyhrála, díky MasterChefovi ale rozjela pekařskou výrobu dortů a dalších cukrovinek. Těžko si lze představit, že by měla takový odbyt, kdyby ji zákzaníci neznali z televizních obrazovek.

Oproti tomu Pavlína Lubojatzky loni skončila druhá za Romanem Stašou a celou show se snad rozhodla vymazat ze svého života. Uzavřela se do vlastní bubliny a přestala se ozývat se produkci. I když druhé místo mohla naplno využít pro svoji další kariéru, tak trochu se po ní slehla zem.

Zestárla jsem o padesát let

Až teď Pavlína dopsala kuchařku, kterou ale mohla představit mnohem dříve. Každý si snadno domyslí, že diváci teď budou držet palce dalším účinkujícím a loňští adepti na titul MasterChefa už pro ně budou přeci jenom o něco vzdálenější.

Nehledě na to, že Pavlína ne všem přirostla k srdci. Porotcům sice předkládala dokonalé pokrmy, byla ale tak přemotivovaná, až jí spousta diváků nemohla přijít na jméno. "Trochu se bojím, že jsem na kuchařce nechala část svého zdraví a zestárla tak o padesát let," napsala nedávno Lubojatzky na sociální síti s tím, že dokončila svoji knihu.

Kontroverzní účastnice loňské řady proto může jen doufat, že se na ni úplně nezapomnělo a najdou se zájemci, kteří si budou chtít koupit její prvotinu.

Vítěz Roman Staša se díky soutěži MasterChef seznámil s Markem Ztraceným, který ho pozval na letní koncertní šňůru.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky