Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MasterChef zná TOP 16: O titul bojuje falešný Ital i známý hudebník

MasterChef 2021
MasterChef 2021
Zdroj: TV Nova
MasterChef 2021

V oblíbené kuchařské soutěži MasterChef už začíná být pořádně horko. Hvězdní porotci Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář vybrali posledních šest finalistů, kteří se dostali do šestnáctky nejlepších amatérských kuchařů. Už dneska uvidíme deset soutěžících, kteří si to rozdají v první vyřazovací výzvě.

Ten, kdo sledoval MasterChef v minulých letech, si musel všimnout, že televizní show letos probíhá trochu jinak. I když slavní šéfkuchaři hodnotí u soutěžících připravené pokrmy, během dalších dílů s nimi začnou více spolupracovat a budou jim radit.

Přemek povede šestičlenný tým

Právě proto si Forejt, Kašpárek a Punčochář vybrali po pěti amatérských kuchařích, kteří budou dál pokračovat pod jejich vedením. Poslední, šestnácté místo, pak vybojovala nákupčí Míša z Dolní Dobruče, která má zástěru s odznakem PF, což znamená, že patří k Přemkovi Forejtovi.

"Nechci, aby to diváci chápali tak, že teď mezi mnou, Honzou a Přemkem vznikne nějaká bojová nálada. Všem třem nám jde o stejnou věc, a to vybrat toho nejlepšího kuchaře mezi všemi. A ten se na konci téhle show stane novým MasterChefem. Zpočátku je to samozřejmě rozděleno do tří týmů, ale na konci bude jen jeden vítěz," vysvětlil nová pravidla Kašpárek.

Uspět může právnička nebo režisér

Svoje umění u sporáku divákům předvede stavbyvedoucí Marian, cyklista Tomáš, právnička Jana, baristka Kristýna, specialista prodeje Filip, poloviční Ital Paolo, který neumí italsky, a manažerka Veronika. Těšit se můžeme také na řezníka Petra, studentku Sabinu, spolumajitelku cestovní kanceláře Jitku, nákupčí Míšu a podnikatelku Martinu.

Chybět nebudou ani umělecky zaměření soutěžící, mezi které se řadí designer nábytku Zdeněk, skladatel scénické hudby Jakub, violoncellistka Petra nebo hudebník Givinar vystupující s Kapitánem Demo.

Ti všichni mají obrovskou šanci změnit svůj život k lepšímu, mohou vyhrát milion korun a otevřít si třeba vlastní cukrárnu nebo restauraci. Uvidíme, komu z nich se to nakonec povede.

Dneska po eliminační výzvě vypadne minimálně jeden soutěžící. MasterChef začíná na Nově ve 20.20 hod. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU