Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Porotci MasterChefa vyrazili soutěžícím dech: Retro taneček i přilepený knírek

Porotci Masterchef
Porotci Masterchef
Zdroj: TV NOVA
Porotci Masterchef

Dnešní epizoda MasterChefa bude v retro stylu. Na to se řádně připravili i hvězdní porotci, kteří do studia přitančí v rytmu disko a díky převlekům je nejprve nepoznají ani samotní soutěžící.

Soutěžících v pořadu MasterChef postupně ubývá a díl od dílu je náročnější postoupit. Dnes čeká na amatérské kuchaře velmi nečekaná výzva, v kuchyni budou muset vyšvihnout retro pokrm, ovšem v moderním kabátku.

Porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář tentokrát do studia doslova vtančí a bude to zážitek nejen pro účastníky, ale i pro TV diváky. Nejen, že se obléknou do kostýmů devadesátých let, ale zároveň do studia dorazí v rytmu diska s ikonickým kazeťákem.

Díky perfektnímu převleku dokonce jednoho z porotců nemohli soutěžící poznat.

Táta Punčocháře? Hvězdný kuchař svým kostýmem všechny zmátl

Jako první vtančí Honza Punčochář v plísňovce s nalepeným knírkem. "Já ho vůbec nejdřív nepoznal, když se otočil, říkám si, to je jeho táta, ne?" přiznal se soutěžící Zdeněk.

"Jako kdy tohle zažiješ, kdy uvidíš tančícího Honzu Punčocháře, který vypadá jako vexlák?" dodává smějící se Petra na sólové vystoupení Honzy, který má evidentně tanec v krvi.

Ani Radek Kašpárek a Přemek Forejt se ale nenechají zahambit.

Forejt si zahrál na Haberu

"Kostýmy byly úžasný. Kašpárka jsem se vyloženě bál," okomentoval Givi nezvyklou show. Ovšem nejvíce všechny dorazil Přemek Forejt v kraťáskách à la Palo Habera.

"Přemek má nohy jako gazela, jako srnka, musela jsem mu na ně pořád dívat," sdělí pobaveně Jitka.

Jaké retro pokrmy budou soutěžící vařit? Bude kuře s broskví nebo třeba kaťák? To se dozvíte dnes ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo. 

Soutěžících už zbývá jen pár a tlak se stupňuje

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky