Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je hrozně hysterická! Odpadlík z MasterChefa promluvil o neoblíbené Petře

MasterChef Česko/Petra/Paolo
MasterChef Česko/Petra/Paolo
Zdroj: TV Nova
MasterChef Česko/Petra/Paolo

Soutěž MasterChef se blíží ke konci a ve hře už jsou poslední čtyři soutěžící. Naposledy vypadl Jakub a ve zmenšujícím se kolektivu už začíná být cítit ve vzduchu jisté napětí. Co o svém vyřazení před finále řekl Kuba?

V soutěži Masterchef už zbývají poslední čtyři amatérští kuchaři bojující o vysněný titul. Do finále míří Petra, Jitka, Paolo a Besky. Letos kuchařskou show ovládly ženy, což dokazuje i jejich převaha před branami souboje o výhru milion korun.

Těsně před koncem opustil MasterChefa Jakub, který u diváků patřil k favoritům. Během přípravy pokrmu podle Jana Punčocháře ale nakonec nedokázal Kuba konkurovat Petře, která předvedla lepší výkon a zasloužila si tím postup na balkón.

Dvojice se musela poprat s obří rybou, které se říká divoký halibut a současně udržet tempo s hvězdným porotcem. I když Jakub působil během vaření klidnějším dojmem, než jeho soupeřka Petra, nakonec rozhodla chuť pokrmu.

Nevraživost v týmu

Jakub už během soutěže několikrát naznačil, že Petra není jeho krevní skupina. "Petra je u toho hrozně hysterická a už mě tím pěkně štve. Měla by na sobě zapracovat," nebral si s konkurentkou servítky.

Nakonec ale Petra všem soupeřům ukázala, že i přes občasné zmatky v kuchyni, dokáže porotcům předložit dokonale připravené jídlo, a tím si také zasloužila postup mezi čtyři nejlepší kuchaře.

Petra ale neleží v žaludku pouze Jakubovi, ani zbylí soupeři ji nemají zrovna v lásce. Při vyřazení Kuby fandili všichni soutěžící jemu a na Petru z balkónu vrhali nevraživé pohledy. 

Ostatní soutěžící Petře nic nedarují

Petra si uměla lépe říct o pomoc

"Já si myslím, že jsem doplatil hlavně na ty dva hlavní komponenty. Nedopekl jsem dýni a přepekl halibuta," okomentoval Kuba svůj odchod z MasterChefa.

Na dotaz v čem byla jeho soupeřka Petra lepší odpověděl s jistou jízlivostí. "Nevím, Petra byla asi lepší v tom, že si uměla říct o pomoc," sdělil pro nova.cz.

Po vyřazení plánuje Jakub další kariéru. "Chci rozjet hlavně sociální sítě, zkusím něco s Instagramem. Chci dát vědět lidem, že tady jsem dál a nebyl jsem jen v soutěži," prozradil své plány. Už příští týden se dozvíme, zda letos bude ryze ženské finále nebo se do poslední trojky probojuje jediný muž, Paolo. Díl můžete zhlédnout on-line již nyní na Voyo nebo příští úterý od 20:20 na TV Nova.

Dostane se Paolo do finále nebo ho porazí ženy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU