Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MasterChef mi změnil život: Pepa Nemrava prozradil svoje plány od budoucna

Josef Nemrava
Josef Nemrava
Zdroj: profimedia

Sympaťák Pepa Nemrava se dostal až do TOP 5 v pořadu MasterChef Česko. Jistě, že chtěl vyhrát, ale není to pro něj úplně všechno. Nejpodstatnější je jeho manželka, dcery a práce v rodinné firmě. Chystá se tedy ještě někdy obléknout zástěru?

Pepa by titul MasterChef samozřejmě rád získal, ale musel z kola ven. Nic si z toho však nedělá. „Daří se mi skvěle, až na situaci s covidem. MasterChef mi změnil zatím život tak, že mám skvělé přátelé z TOP 16 a lidé mě občas poznají na ulici,“ svěřil se Nemrava Šípu.

Po skončení mohl prozradit, komu by přál výhru. „Mým favoritem je už od začátku Pavel Berky a to se nemění. V plánu mám v týdnu pracovat v naší rodinné firmě NEMA a o víkendech vařit s Viki Hrazdílkovou a s naším projektem selevi.cz a samozřejmě se věnovat rodině a mým holkám,“ řekl, jaké má plány.

Pepa musel z kola ven

S již vypadnutou soutěžící Viki Hrazdílkovou má projekt Sele Ví, kde Viki vaří odlehčená jídla a Pepa ty těžká z původních surovin. Jednou by z celého konceptu měla vzniknout restaurace, ale to bude ještě dlouhá cesta.

„Jednoho krásného dne, když jsme seděli s Viki v restauraci a dávali dohromady počátky našeho Sele Ví a já jsem nadhodil, jak moc mě mrzí, že jsem nemohl být kuchařem už dříve, tak mi Viki řekla: „Moje maminka mi vždy, když nad něčím takto zoufám, řekne: Když ti vesmír teď nedá to po čem nejvíc toužíš chystá pro tebe v budoucnu něco ještě mnohem lepšího,“ řekla svému věrnému příteli.

Vaření se bude věnovat dál

„Maminka Viki je totiž velice moudrá žena. Já si to zapamatoval a použil myslím si v tu pravou chvíli. Protože Sele Ví je pro mě a věřím, že i pro Viki víc než výhra v MasterChef,“ myslí si Pepa.

Ten musí být jistě rád, že ho s Viki osud svedl dohromady. „Projekt Sele Ví vznikl v průběhu soutěže MasterChef, kdy jsme s Viki Hrazdílkovou debatovali o jídle, rodině, našich vlastnostech a zjistili jsme, že i když jsme každý úplně jiný,“ popisuje vznik vlastního byznysu bývalý soutěžící.

Z rodinné firmy neodchází

Původně mělo být všechno naopak. Sele Ví měla být rovnou restaurace a nikoli web. Pandemie koronaviru však všechno překazila.

„Vzhledem k situaci, která nastala kvůli koronaviru, svůj sen o restauraci zatím přenáším do projektu Sele Ví. Z tohoto projektu by následně v budoucnu měla restaurace vzniknout,“ hlásá Pepa svoje plány do budoucna.

Pepa byl po celou dobu soutěže svůj a i když na některé mohl působit přechytrale, své fanoušky si našel.
„Bečela jsem, když jste vypadl, podle mě jste měl jít dál. Myslím si, že to bylo dost nespravedlivý. Každopádně vám přeji, ať se vám splní všechno, co si kdy budete přát, jste dobrej člověk a hlavně upřímnej a takových lidí je dnes málo,“ fandí mu i do budoucna příznivci.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky