Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Fakta, která naznačují, že MasterChefa vyhraje nejméně oblíbená soutěžící

Pavlína Lubojatzky, MasterChef, MasterChef Česko
Pavlína Lubojatzky, MasterChef, MasterChef Česko
Zdroj: Instagram
Pavlína Lubojatzky, MasterChef, MasterChef Česko

Pokud by byla soutěž o nejnenáviděnějšího soutěžícího z historie vysílání pořadu MasterChef Česko, vyhrála by to jistě Pavlína Lubojatzky. Někteří ji milují, většina však nenávidí. Vzbuzuje zkrátka emoce. Diváci kulinářské show nyní začali tvrdit, ze Pavlína vyhraje a ví i proč.

Je záhadou, proč vzbuzuje tolik emocí. A proč tolik negativních. Prvním důvodem by mohlo být, že Pavlína je žena a ještě k tomu ambiciózní žena, a to se nenosí. S chutí navíc do kamery řekne, co si myslí a je jí jedno, co na to ostatní.

Kromě toho, že je prostořeká, tak také nejde daleko pro ostré slovo. Občas prostě mluví jako dlaždič. I to je divákům proti srsti. „Pavlína bude MasterChef, ať sežeru vlastní klobouk. To je samé Přémo, Honzíku, Ráďo, to by v tom byl čert, aby ne. Dostává prostor, o jakém se jiným ani nezdá,“ je si jistá jedna z divaček, který svůj názor napsala na sociální síť.

Lidé si myslí, že Pavlína vyhraje

„Tak aspoň má Nova celé prázdniny, aby nás psychicky připravila na fakt, že vyhraje Pavlínka. A už to nemůžou znova přetočit,“ přemýšlí další účastník diskuze. Pavlína prostě hýbe lidem žlučí. Každý díl komentují diváci jen ji.

„Opravdu se díl od dílu utvrzuju v tom, že to Pavlína vyhraje! Vlézt do skříňky je top,“ píše další divák. Pavlína totiž v nejnovější epizodě vlezla do skříňky a zakousla se do utěrky, aby nekřičela. Ve skříňce uvolnila svoje napětí, aby se posléze mohla usmívat do kamer.

Tvrdí, že porotci jí nadržují

Někteří dokonce tvrdí, že ji porota nadržuje. Hlavní důvod má být ten, že je příbuzná s porotcem Přemkem Forejtem. To už ale opravdu patří na seznam těch nejabsurdnějších teorií. „Jsem téměř přesvědčena, že je v příbuzenském poměru s Přemkem. Podoba asi není čistě náhodná,“ vyřkla domněnku žena, která Pavlíně vítězství asi příliš nepřeje.

„Klidně by mohli být sourozenci, ta podoba je neskutečná,“ říká jiná divačka. „Včera mu i tykala,“ dodává další. Lidé jako by byli přesvědčení, že za jejím úspěchem musí být něco víc než její vlastní talent a píle.

Přemek Forejt je prý její příbuzný

Pavlína přitom sama říká, že to před kamerou není tak úplně ona. „Možná vypadám tvrdě, sebevědomě a že jdu přes mrtvoly. Ve skutečnosti jsem jen oddělila soutěž a reálný život. V soutěži chci uspět, proto se orientuju na výsledek,“ řekla Pavlína.

„Televize udělá svoje, to, jak se ptají, jak vás střihnou, nebudu lhát, když řeknu, že občas sama sebe nepoznávám,“ vysvětluje. „V reálném životě? Tam jsem citlivá, milá, pokorná a hlavně milující manželka, která věci bere s nadsázkou, nebojí si ze sebe udělat legraci a nemá ráda, když je na komkoliv páchána křivda,“ popisuje svůj charakter.

„Snažím se být v reálném životě dobrý a rovný člověk, protože pokud nemáme tohle, pak nám nezbude vůbec nic,“ dodává Pavlína, která stojí pevně nohama na zemi.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky