Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lubojatzky: Do Masterchefa jsem se přišla zviditelnit, teď mám 7 schůzek týdně

Pavlína Lubojatzky
Pavlína Lubojatzky
Zdroj: Profimedia

Pavlína Lubojatzky nepatří zrovna k oblíbeným postavám kuchařské show Masterchef. Drobná avšak urputná outsiderka soutěže si ale jde za svým cílem a dle jejich slov se jí daří natolik, že neví kam dřív skočit!

V gastronomické show Masterchef už jde do tuhého. Zbývá totiž poslední čtveřice kuchařů soutěžících o vysněný titul. Minulý díl ovšem diváky doslova zvedl ze židle.

Soutěž totiž opustil Pepa Nemrava, který patřil k největším favoritům. Zkušený kuchař v každém kole vždy předvedl dokonalé pokrmy, o to větší byl pro diváky šok, když ho porazila Pavlína Lubojatzky.

Nejméně oblíbená soutěžící dostala za svůj postup na sociálních sítích opět pořádně naloženo! Pavlína ale hate umí proměnit ve svůj prospěch a tvrdí, že se jí kšefty jen hrnou.

Pavlína umí nenávist otočit ve svůj prospěch

Diváci od dnes již slavné "bagetové výzvy" nemohli přijít Pavlíně Lubojatzky na chuť. Fanouškům soutěže vadí její afekt a na Instagramu i Facebooku si s ní často neberou servítky.

Ačkoliv v soutěži působí Pavlína extrovertně, v reálném životě je prý pravý opak, a se slávou se proto velmi těžko smiřuje.

"Ráda chodím do podniků kde to už znám. Vím, že nás tam nebude nikdo rušit a neuslyší všechno, o čem diskutujeme," vysvětlila deníku Expres.cz. Aby ale mohla dosáhnout svého snu, musela se překonat a dnes hrdě tvrdí, že ji živí naplno vaření.

Do soutěže se přišla zviditelnit, to se jí dokonale povedlo

"Byl to takový náš cíl s manželem. Už předtím jsme totiž osm měsíců měli společný food blog. A věděli jsme, jak těžké je prorazit na trh, získat více sledujících a následně i spolupráce. Aby byla možnost vydat kuchařku a někdo se o tom vůbec dozvěděl a podobně. Do MasterChefa jsem šla s tím, abych se zviditelnila. Povedlo se to. Živíme se tím, co milujeme a dostáváme za to zaplaceno," pochlubila se Pavlína nedávno v rozhovoru pro Idnes.cz

Popularitu, ač spíše negativní, dokázala Pavlína velmi dobře využít, a dnes má každý den i několik pracovních setkání.

"Každý týden mám minimálně sedm obchodních schůzek," tvrdí sebevědomě! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky