Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Masterchef Roman Staša o Pavlínce: "Nechápu ji, rozhodně nebudeme kamarádi!"

Roman Staša
Roman Staša
Zdroj: TV Nova

Roman Staša se stal novým Masterchefem a o pouhý bod porazil asi nejvíce probíranou soutěžící Pavlínu Lubojatzky. S tou ale kuchař prý rozhodně nemá dobré vztahy a nepochopil ani její postoj k soutěži!

Roman Staša a Pavlína Lubojatzky se spolu utkali ve finále soutěže Masterchef a nakonec s pouhým rozdílem jednoho bodu vyhrál Roman!

Divákům soutěže se nejspíš ulevilo, protože Pavlínka nepatřila zrovna mezi oblíbené soutěžící, a často ji obviňovali, že má u poroty jistou protekci.

"Nakonec jsem byl rád, že tam s tou Pavlínkou jsem, protože jí se to povedlo. Já jsem rád, že ji diváci viděli, je to prostě malá velká žena, která umí. Jako ženská zvládnout tenhle zápřah je fakt šílený, my jeli z minuty na minutu," řekl deníku Blesk Roman. Ačkoliv své soupeřce zprvu vysekl poklonu, druhým dechem dodal, že vztahy jsou mezi nimi více než vlažné!

Ve finálovém díle se ukázalo, že většina vypadlých soutěžících fandilo právě Romanovi! Jméno Pavlínky téměř nikdo nevyslovil!

Pavlína Lubojatzky Pavlína Lubojatzky Zdroj: Profimedia

Po vítězství začali Romanovi jeho kolegové ze soutěže houfně gratulovat, kromě Pavlíny, která se k soutěži již delší dobu vůbec nevyjadřuje, a na jejím Instagramu nenajdete o Masterchefovi ani jednu zmínku!

"Pavlína nic k finále nenapsala, jo? Ani mě to nepřekvapuje. Na jednu stranu její odmítavý postoj k MasterChefovi nechápu, ale na druhou stranu je to její rozhodnutí. Na svém Instagramu prezentuje jen sebe a svou práci, účast v soutěži úplně vymazala," řekl Roman výše zmíněnému webu a potvrdil, že s Pavlínou není od skončení natáčení vůbec v kontaktu!

"Je to hrozně smutný a úplně mě to bolí. Bolí mě to, že jsem to nevyhrála já," nechala se slyšet Pavlína Lubojatzky po skončení soutěže. Její postoj samozřejmě všechny překvapil, obvykle totiž poražený alespoň popřeje svému soupeři štěstí, což jaksi drobná kuchařka zcela vynechala.

"Volali jsme si v lednu po finále, pak když se strhla ta mela okolo její bagety a od té doby už ne. Ani jeden nemáme tu potřebu, nejsme kamarádi a na pivo spolu asi nepůjdeme," tvrdí Roman Staša.

Lubojatzky od začátku soutěže opakovala, že si jde tvrdě pro výhru a udělá vše proto, aby vysněný titul získala. Nakonec ji sen utekl skutečně o vlásek, díky své soupeřivé povaze si ale u většiny kuchařů z Masterchefa definitivně zavřela dveře k přátelství či spolupráci. Jelikož je ale Pavlínka  solitér, nejspíš jí to ani nevadí...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky