Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavlína Lubojatzky je ve finále! Roman Staša se vyjádřil, co si o ní myslí

Pavlína Lubojatzky
Pavlína Lubojatzky
Zdroj: Profimedia

Pavlína Lubojatzky se i přes nenávist mnoha televizních diváků dostala do finále, kde bude proti Romanu Stašovi bojovat o titul Masterchef a hlavní finanční výhru. Ačkoliv si Pavlínka přála být ve finále právě s Romanem, on má na situaci úplně opačný názor! 

Pavlína Lubojatzky patří rozhodně k nejvíce probíraným soutěžícím letošního ročníku soutěže Masterchef. Drobná kuchařka si svým ztřeštěným chováním dokázala vytvořit doslova obří hate klub televizních diváků.

I přes nenávist některých lidí to ale Pavlínka nakonec dotáhla do samotného finále! Těsně za sebou nechala Pavla Berkyho, tato volba ale přišla fanouškům soutěže velice nespravedlivá!

Pro mě jako pro diváka obrovské zklamání, že místo Pavla postoupila Pavlína," shodují se lidé na sociálních sítích. K věci se však vyjádřil i finalista Roman Staša, který si se svou soupeřkou rozhodně nebral servítky!

Pavlína Lubojatzky se v předposledním díle Masterchefa nechala slyšet, že by chtěla být ve finále s Romanem Stašou, on ale její nadšení nesdílel!
"Já bych to přál více Pavlovi," překvapil Roman svými slovy Pavlínku. "Teda teď si mě zklamal Romane, já jsem říkala, že tam chci bejt s tebou," neskrývala Lubojatzky své zklamání. 

Pavlína Lubojatzky Pavlína Lubojatzky Zdroj: Profimedia

Roman pak ještě vypadnutí svého kolegy okomentoval na svém Instagramu!

"Smíšený pocity! Přesně tyhle dvě slova pro mě nejlíp vystihují dnešní díl. Když jsem ho dnes dokoukal, tak se mi zase vybavilo, jak jsem se cítil (přiznávám, fakt jsem to tenkrát dost ořval). V jeden den jsem zažil obrovskou euforii z postupu do finále a zároveň obrovský zklamání z toho, že se v něm neutkám s Berkym. Pavel je mimořádnej člověk. Za mě rozhodně schopnostma nejlepší kuchař letošního ročníku s nekonečnýma hranicema kreativity a zároveň obrovský srdcař s přirozenou pokorou. Věřím, že se s tím, co v kuchyni umí, rozhodně neztratí a bronz Masterchefovi je pro něj jen začátek. Pavle, jsi borec. Ale to už jsem ti řekl i osobně," napsal Staša své vyjádření. Navíc nebyl sám, kdo se proti postupu Pavlíny postavil!

Stále více televizních diváků nesouhlasí s rozhodnutím porotců Jiřího Punčocháře, Přemka Forejta a Radka Kašpárka. Na sociálních sítích se čím dál častěji objevují názory, že neoblíbená Pavlínka má u trojice porotců jisté výhody!

Vypadnutí Berkyho okomentovala například Ivka, která vypadla o týden dříve. Ta stejně jako většina vypadnutých kuchařů držela více palce Pavlovi, než Pavlínce!

"Tak jako je to trošku o nervy kvůli tomu, že můžete být sebelepší kuchař, ale jakmile se dostanete do duelu s Pavlínou, je vám to docela k ničemu. Což mě mrzí, ale já mám alespoň svědomí čisté, soutěž by měla být v první řadě o vaření a já se to tak snažím brát a nevšímám si moc toho, co se děje kolem. Ale občas to skutečně zamrzí," šokoval Berky svým tvrzením. I on naznačil, že porota nevybírá evidentně podle kvality pokrmů, nýbrž dle jiných kritérií. 

Brzy už se ukáže, kdo z finálové dvojice si nakonec letos odnese vytoužený titul, u diváků je ale už nyní jasným favoritem Roman. Tak se necháme překvapit, jak to celé dopadne.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky