Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pavel Berky se vrací do Masterchefa, v kuchyni si vezme dlouholetého partnera!

Pavel Berky Matěj Pardus
Pavel Berky Matěj Pardus
Zdroj: TV NOVA
Pavel Berky Matěj Pardus

Dnes čeká finalisty Masterchefa pořádná výzva. Jejich úkolem bude připravit tříchodové svatební menu pro velice mlsné jazýčky. Do soutěže se totiž jako host vrátí Pavel Berky, který si přímo ve vysílání vezme svého dlouholetého partnera, Matěje Parduse!

Už dnes večer zavládne v kuchyni MasterChef Česko slavnostní atmosféra. Amatérští kuchaři budou stát před opravdovou výzvou, čeká je totiž příprava tříchodového svatebního menu pro Pavla Berkyho a Matěje Parduse.

Dlouholetí životní partneři se rozhodli, že si svůj svatební slib řeknou přímo před porotou kuchařské soutěže, Přemkem Forejtem, Janem Punčochářem a Radkem Kašpárkem.

Soutěžící tak budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si, jak složité je připravit třicet porcí tříchodového menu pro opravdu náročné strávníky.

Den plný lásky a dobrého jídla

"Není to náhoda, že jsme na tomto místě. Dnešní den bude opravdu romantický. Bude plný lásky a snad i dobrého jídla, ale to už závisí na vás," uvede Přemek Forejt významný díl.

"Svým jídlem můžete tuhle životní událost pozvednout do výšin, nebo ji také pěkně zkazit," pokusí se soutěžící znervóznit Jan Punčochář. 

Návštěva Berkyho bude pro soutěžící příjemným překvapením. "To, že to je svatba Pavla Berkyho a jeho přítele, je opravdu největší překvapení dneška. To jsme opravdu vůbec, vůbec nečekali," svěřil se ve zpovědnici Givi. 

Berkymu soutěž změnila život

Pavel Berky skončil v MasterChef Česko 2020 na třetím místě a stal se jednou z nejvýraznějších osobností minulé řady.

"Můžu říct, že život se mi díky soutěži změnil úplně od základu, ale v tom dobrém," pochvaluje si svou účast v kuchařské show.

Hodnotit svatební tabuli bude soutěžícím právě novomanželský pár, který si je na svůj velký den sám pozval. Kdo nakonec uspokojí náročné chutě Pavla Berkyho? To vše se dozvíte již dnes ve 20:20 na TV Nova.

V dnešní epizodě se objeví i další známé tváře z minulé řady

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky