Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mamánek Pája z Masterchefa odhalil své soukromí: Maminka se rozplakala

Masterchef
Masterchef
Zdroj: Tv Nova
Masterchef

Pavel Švec alias Pája z Masterchefa ušel v soutěži velký kus cesty, nakonec ale před letní pauzou jeho kuchařské umění již nestačilo, a vypadl. Tým TV Nova se ale vydal za Pájou domů. Sympatický kuchař nechal konečně divákům nahlédnout do svého soukromí!

Vysílání Masterchefa bylo na celé léto přerušeno, diváci se ale můžou nadále setkávat se soutěžícími, a jako první vyrazila TV Nova do Vratimova za Pavlem Švecem.

Pája se proslavil hlavně díky svém skvělému vztahu se svou maminkou, kterou rád a často zmiňoval. Právě kvůli ní chtěl soutěž vyhrát.

Mimo jiné ale představil kuchař i svou životní partnerku, která mu sice fandila, ale byla ráda, že už má svého drahého u sebe.

Pavel představil divákům svou maminku

"Strašně moc jsem mu fandila, zároveň jsem si ale přála, aby už byl konečně doma," přiznala partnerka Švece, Kristýna.

Pája má se svou Kristýnkou malé miminko a proto novopečená maminka oceňuje, že už má svého muže doma. Dvojice prý u jednoho dítěte nezůstane, kuchař totiž plánuje dokonce pět potomků!

"Chtěl bych pět dětí," prozradil Švec. Jeho partnerka byla trochu zdrženlivější, po nedávném porodu se nejspíš do dalšího těhotenství zrovna nežene.

Zatímco Kristýna byla ráda, že se jí vrátil Pája domů, maminka jeho vypadnutí ze soutěže prožívala velice emotivně, a dokonce se při dotazu na toto téma rozplakala!

Maminka se při dotazu na soutěž rozplakala

Pavel Švec má se svou matkou výjimečně dobré vztahy, což prezentoval od prvního dílu Masterchefa. A právě v ní měl největší fanynku po celou dobu svého vaření. 

Matka Páji se evidentně s vypadnutí svého syna zatím nesmířila, jelikož na dotaz zda věřila jestli vyhraje, propukla v obrovský pláč.

"Mamánek" ale hodlá ve svém vaření pokračovat a ačkoliv ho samozřejmě mrzí, že nevyhrál, užívá si pohodu se svou rodinkou...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky