Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MasterChef může být jen jeden: Šanci má partnerka hokejisty i tančící studentka

MasterChef
MasterChef
Zdroj: TV Nova
MasterChef

Fanoušci známé kuchařské show se konečně dočkali. Šestá řada MasterChef je zpátky včetně staré známé trojky porotců Přemka Forejta, Radka Kašpárka a Jana Punčocháře. Ten se hned v úvodu soutěže ukázal jako člověk se srdcem na dlani, když jednomu ze soutěžících nabídl něco nevídaného. Kromě toho se v pořadu představila i snoubenka známého hokejisty.

Jakmile někdo získá titul MasterChefa, pak si může být jistý, že se mu život převrátí vzhůru nohama. Samozřejmě v dobrém, protože účast v soutěži účinkujícím jednoduše přináší spoustu nových pracovních příležitostí. Své o tom ví kondiční trenér Roman Staša, který loni vyhrál. Například během letošních prázdnin jezdil s Markem Ztraceným po koncertech, kde vařil.

Tohle je možná vítězka

Jako první se divákům se svým kuchařským uměním představila šestadvacetiletá Veronika ze Slovenska. Ta pro porotu připravila domácí kari, kterým si okamžitě získala respekt věhlasných šéfkuchařů. "Nestává se tak často, abych při prvním soustu poznal, že přede mnou stojí možná budoucí MasterChef," řekl bez okolků Radek Kašpárek a vzal si Veroniku pod svá křídla.

Pak přišel na řadu barman Jakub, který zároveň skládá divadelní hudbu. Během vaření byl tak nervózní, až skoro nedokázal nakrájet přísady do svého pokrmu. Přímo před televizními kamerami chystal polévku ramen s domácími nudlemi. Nakonec se ale Jakub přeci jenom uklidnil a s pokrmem sklidil zasloužený úspěch.

Už během prvního dílu nebyla nouze o bizarní situace. Osmadvacetiletý barman Matěj z Uherského Hradiště chtěl porotu možná jenom pobavit, protože kuchařům předložil "experiment s plátkem masa". Jenže fádní salát, který nebyl ničím výjimečný, nikoho vážně nenadchl. "Tak já nevím, jestli vám to nevykradla moje máma minulý týden na grilovačce," okomentoval podivný výtvor šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée a partner herečky Evy Burešové Přemek Forejt.

Novopečená maminka

Když další soutěžící Honza položil před Honzu Punčocháře lahodný wellington, mohl být nadmíru spokojený. Známý kuchař, který vždycky ocení jenom skutečnou kvalitu, rozhodně nešetřil chválou. Během hovoru pak vyšlo najevo, že Honza už kdysi chtěl jít k Punčochářovi na praxi do restaurace, jeho plán ale ztroskotal na ubytování, které v Praze nemohl sehnat. "Víte co, přijeďte na týden a můžete bydlet u mě doma," nabídl mu Punčochář a dokázal tak, že má opravdu velké srdce.

Mezi soutěžícími byla také sympatická Kristýna, kterou do soutěže přihlásil její přítel a zároveň český hokejista a reprezentant David Musil. Kristýna žila půl roku ve Vietnamu, kde se naučila řadu místních receptů. Partneři se navíc pochlubili šťastnou novinkou, před pár dny se jim narodila dcerka Ella. Porotci ocenili také studentku ČVUT Natálii, která nejen, že upekla buchtičky se sladkým krémem, ale navíc předvedla taneční číslo. Ve volném čase se totiž věnuje rockenrolu. 

Je to tady, každé úterý a středu od 20.20 poběží na Nově další díly MasterChefa. Vítěz tentokrát získá rovný milion korun.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky