Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MasterChef Česko opustil Milan: Po vypadnutí se setkal s nechutnou kritikou

MasterChef - Milan
MasterChef - Milan
Zdroj: TV Nova
MasterChef - Milan

Dalším, kdo opustil kuchyň MasterChefa, byl vůbec nejmladší účastník letošní řady, Milan. Ani přes velké snažení nedokázal obhájit své místo v soutěži a ve finálním rozstřelu nad ním zvítězila Malika. A to podle mnohých zcela oprávněně. 

Kuchařská soutěž MasterChef Česko pokračuje a v nové epizodě se soutěžící museli rozloučit s dalším ze svých soupeřů. Tentokrát to byl mladý účastník Milan, který ani během devadesátiminutové přípravy jednoho pokrmu nepřesvědčil porotu o tom, že si své místo v soutěži zaslouží. 

Držela jsem mu palce

Po Milanově odchodu z kuchyně MasterChef Česko vzali diváci sociální sítě útokem a hodnotili rozhodnutí poroty. „Držela jsem Milanovi palce. Drž se!” vzkázala mu v komentářích na Facebooku jedna z jeho fanynek. „Milan je šikovný a má krásnou duši. Jeho čas ještě přijde a věřím, že z něj bude výborný profi kuchař,” přidala se další, kterou Milanovo vypadnutí mrzelo. Pochvalné reakce na Milana se ale bohužel dost ztrácely mezi těmi, které už tak pozitivní nebyly. Mnohým byla totiž Milanova účast v pořadu navzdory jeho životnímu příběhu proti srsti. 

Absolutně nejhorší

Devatenáctiletý Milan se nijak netají tím, že vyrůstal v dětském domově. Jeho smutný osud mnohé dojal k slzám, někteří ale nabyli pocitu, že právě lítost je tím, co zapůsobilo na porotce, kteří by jej prý jinak vyrazili už dávno. „Ten tam vůbec neměl co dělat. Dojemný příběh není důvodem k postupu do finálové šestnáctky,” napsala naplno jedna z komentujících. „Doufám, že pomaže domů. Jen z lítosti ho tam přece nemůžou držet věčně. Už podruhé v soutěži jídlo vůbec nedokončil,” znělo v diskuzi ještě před oznámením toho, kdo soutěž opustí.

Nakonec ale Milan přece jen neodcházel s prázdnou. Porotce Radek Kašpárek mu totiž nabídl stáž ve své restauraci, ve které bude moci mladý kuchař více rozvíjet své kulinářské dovednosti. Přestože tedy kuchyň MasterChefa opustil daleko před branami finále, jistou výhru si přece jen odnáší. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky