Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MasterChef Česko: Kašpárek drsně seřval Paola, ten měl co dělat, aby nebrečel

MasterChef Česko
MasterChef Česko
Zdroj: TV Nova
MasterChef Česko

Na tři poslední epizody vystřídal v kulinární show MasterChef Česko porotce Radka Kašpárka obávaný Zdeněk Pohlreich, o němž se s oblibou mluví jako o rasovi české gastronomie. Nicméně nepsaný šéf poroty Radek Kašpárek se vrací ve velikém stylu a poslední šestici soutěžících si pozval do své restaurace Field. Ta jako jediná u nás už čtyřikrát obhájila ,Oscara gastronomie’, michelinskou hvězdu.  

Preciznost a tvrdá ruka - to je o Radku Kašpárkovi známá věc. Stejně jako klid. Za tři série se doopravdy rozčílil pouze dvakrát, podruhé se tak stane právě dnes!

Soutěžící dostali jedinečnou možnost uvařit michelinské chody pod jeho přísným vedením. Nejvíce se chvástal Paolo, který nastoupil s výhodou zlaté zástěry. Jenže právě on schytá zlobu Radka Kašpárka ze všech nejvíce. „Já jsem prostě dostával za uši a vůbec to nebylo příjemné,“ popisuje svou jízdu v profi kuchyni Paolo, který si přehnaně sebevědomě myslel, že má nad ostatními navrch. „Nejsložitější na tom je pracovat pod Radkem v tom stresu. J*be vás za každou věc a pak se to všecko hroutí,“ komentoval Paolo, a to ještě ani nevěděl, co přijde.

Radek Kašpárek svou výzvu pojal tak, že pokud soutěžící neuvaří a neodprezentuje svůj chod dle michelinských standardů, tak ho nepustí na stůl. Váženými hosty restaurace se stali Jan Punčochář s manželkou, Přemek Forejt se sestrou Gabrielou a jako poslední povečeří manželka samotného Radka. Trvá tedy na absolutní preciznosti. A další výbuch na sebe nenechá dlouho čekat: „Hej Paolo, tak ještě jednou mi tohle uděláte a já se na to tady normálně vys*ru a končíte. Chcete, abyste se řízl? Tak proč to děláte Paolo!“ opětovně vystartoval Radek Kašpárek.

Tento díl MasterChef Česko tak bude především o preciznosti a extrémních nárocích michelinské kuchyně. Kolik chodů nakonec naservíruje Radek svým hostům a kdo z kuchyně odejde s ostudou? Už dnes ve 20:20 na TV Nova.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky