Jak už bývá v soutěží MasterChef zvykem, vítězný tým z venkovní výzvy si může užívat bezpečí balkonu, zatímco poražení se musí o svoje místo v soutěži ještě poprat. Vzhledem k tematickému halloweenskému týdnu se budou muset soutěžící popasovat se svým strachem, ten však může nabývat nečekaných podob.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Hrozba pro Vojtu a Betty

Na scéně se tak sice objeví suroviny, ze kterých nikdo příliš vařit nechce, pro jednu dvojici soutěžících však půjde o skutečnou noční můru z jiného důvodu. Betty s Vojtou se našli a zamilovali v soutěži a tenhle sdílený zážitek je pro ně nesmírně cenný. Teď však reálně hrozí, že se budou muset odloučit. Jak to dopadne? Ještě nikdy nebyli oba dva tak blízko vyřazení jako tentokrát.

Tři úkoly, jeden poražený

Vaření bude probíhat ve třech kolech a soutěžící se skutečně mají na co těšit. V první výzvě se postaví tváří v tvář svým největším kuchařským nočním můrám a budou muset vařit ze surovin, které by si dobrovolně rozhodně nevybrali. Následně na ně čeká úkol popasovat se s těmi nejpálivějšími chilli papričkami světa a bez úhony to přežít. Poslední vaření dne se potom ponese v duchu jedné ze surovin budoucnosti – červů.

Kdo dokáže nejlépe čelit svému strachu a koho kuchařské noční můry úplně ochromí? Kdo nakonec soutěž opustí, zjistí diváci ve středu 26. října ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.