Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Titul MasterChef Česko 2021 získala Besky! Můžu začít žít svůj sen, říká

MasterChef/Besky
MasterChef/Besky
Zdroj: TV Nova
MasterChef/Besky

Je rozhodnuto! Po napínavém souboji získala titul MasterChef Česko 2021 a výhru milion korun Slovenka Besky. Poprvé v historii české verze soutěže se o titul utkaly tři ženy.

Do letošního finále MasterChefa se probojovala trojice silných žen. Violoncellistka Petra, account manažerka Besky a podnikatelka a bývalá tenisová hvězda Jitka.

Mezi finalisty se jako první dostala Petra a následovala ji Besky. O slovenské kuchařce Radek Kašpárek řekl, že je jeho adeptkou na vítězku. Jako poslední se připojila Jitka, která porazila Paola a vyřadila tak jediného muže, který mohl bojovat o titul.

Jíťa připravila velouté z topinamburu s piniovým máslem a gratinovaným artyčokem posazeným na lůžku z čočky. Paolo servíroval dýňové noky s dýňovo-mrkvovou omáčkou a restovanou pohankou a i když měl krásné jídlo, na postup to nakonec nestačilo.

Besky se stala absolutní vítězkou MasterChefa 2021

Ženské finále překvapilo

Na začátku soutěže by nejspíš nikdo nehádal, že se do poslední trojky probojují samé ženy. Besky, Petra a Jitka ale předvedly naprosto profesionální výkony, které jim zajistily možnost získat hlavní výhru v soutěži.

Finále bylo velice napínavé, jelikož všechny tři kuchařky bojovaly jako o život, a to se odrazilo i na jejich výkonech. "S holkama jsme na tom hodně vyrovnaně," přiznala Besky.

Veliké problémy během přípravy menu měla Petra, která se nejprve řízla do prstu a pak si omylem zvrhla yuzu krém a musela ho udělat podruhé. Nakonec ale zvládla naservírovat skvělé jídlo, které porota velmi ocenila. Pozadu nezůstala ani tenistka Jitka, která též uvařila na jedničku. Besky si zachovala ledový klid i ve vypjaté situaci, čímž okouzlila porotce a v kombinaci s bezchybným tříchodovým menu dosáhla vytouženého titulu. "Změní se mi celý život, je to strašně krásný dar a mám to opravdu vydřené. Mám z toho strašnou radost. Budu svým dětem jednou vyprávět, jak jejich maminka byla v MasterChefovi," řekla dojatá vítězka, která neudržela slzy štěstí.

"Už mnohokrát zakřičel v této soutěži Radek moje jméno a já jsem to nečekala a dneska to bylo doslova za milion. Je to můj splněný sen a já můžu začít žít svůj sen," svěřila se Besky bezprostředně po finále. 

O titul letos bojovaly tři ženy

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky