Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soutěžící Masterchefa čeká další náročný úkol: Výměnný obchod a tuřín

Masterchef
Masterchef
Zdroj: TV Nova
Masterchef

Soutěžící Masterchefa dnes stanou před další náročnou výzvou. Tentokrát budou muset amatérští kuchaři ukázat, jak jim jde komunikace se soupeři a jejich úkolem bude vyměnit suroviny, aby z nich vytvořili chutné jídlo. 

Trojice hvězdných šéfkuchařů ve složení Jan Punčochář, Přemek Forejt a Radek Kašpárek, se rozhodli amatérské kuchaře postavit před náročný úkol. Každý soutěžící dostal k dispozici čtyři suroviny, které k sobě vůbec nepasují.

Aby mohlo vzniknout chutné jídlo, bude potřeba aspoň některé z nich vhodně vyměnit se soupeři. Komu se to nepovede, má zaděláno na problém. A kdo neuvaří dostatečně dobře, popere se o své místo v další vyřazovací výzvě s tuřínem.

"Otestujeme, jak dobří jste ve vzájemné komunikaci a taky uvidíme, kdo je jaký obchodník," uvede novou výzvu Jan Punčochář,. Během patnácti minut si musí kuchaři povyměňovat suroviny, aby dokázali co nejlépe uvařit, a záhy se ukáže, že vyjednávání není u některých právě nejsilnější stránka. Jak může takový směnný obchod v kuchyni MasterChefa vypadat, se můžete sami přesvědčit ve videu.

 

Tuřín jednomu soutěžícímu zlomí vaz

Nejlepší pokrmy z první výzvy vynesou účastníkům Masterchefa místo na balkoně, zbytek ale bude muset o udržení se v soutěži ještě zabojovat. I další úkol přitom bude o umění se dohodnout, jelikož na kuchaře čeká nezvyklá surovina- tuřín a nákupní košík, do kterého může každý z nich na nákupu v Bille umístit pouze dvě suroviny.

Celou dobu musí soutěžící myslet na to, že všichni vaří ze všeho a ingredience by k sobě tudíž měly ladit. Jak společný nákup dopadne?

Kdo nezvládne připravit tuřín a jeho šance na vítězství v Masterchefovi tak definitivně skončí? Na to se můžete podívat již dnes ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na Voyo.

V minulém kole vypadl jeden z favoritů, Vojtěch

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky