Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Z kritiky se nehroutí. Jednoho dne budu ležet rakvi, říká Pavlína z MasterChefa

Pavlína Lubojatzky
Pavlína Lubojatzky
Zdroj: Profimedia

Je jasné, že Pavlína Lubojatzky nepatří k nejoblíbenějším soutěžícím MasterChefa. I tak se s tím snaží vyrovnat a jít dál. Daří se jí to! Neustále totiž postupuje. Čím blíž má ale na dosah výhru, tím víc ji diváci kritizují. A jak se s tím tahle prostořeká holka pere?

Pavlína je rozená bojovnice a ve své cestě za titulem MasterChef nechce polevit. Možná to lidi tak drážní. Ona se s tím však učí žít a nebojí se říkat, co si myslí.

„Život se mi obrátil o 180 stupňů a prostě trvalo nějaký pátek se v tom naučit chodit. Ale hlavně si najít ten správný pohled na věc. S Martinem teď máme úplně jinou filosofii života,“ pěje ódy na svého manžela Pavlína.

Pavlína na sobě pořádně maká

„Dneska jsem poprvé pocítila obrovskou vděčnost za to, jak moc se v poslední době můj život změnil. Dosud to byla spíš lítost nebo hněv a možná cokoliv mezitím,“ popisovala svoje pocity na Instagramu a podělila se o tom, jak ji posunul MasterChef.

„Z MasterChefa mám tolik zážitků, co bych jinak nezažila za celý život. A pokud vám jednou budu vyprávět o tom, co všechno se nám stalo po začátku odvysílání, myslím, že nebude ani jeden člověk, co by nekroutil nad tím vším hlavou,“ napsala Pavlína v dobrém rozmaru.

Manžel Martin ji podporuje

„No dobrý, teď už se tomu směju, ale cesta byla dlouhá a Martin by mohl vyprávět. Poznala jsem fakt skvělé lidi ze soutěžících, ze štábu a médií. Jasně, jakmile se stanete viditelnějším, potkáte taky hodně nepřejících lidí, to už ale k životu patří,“ tvrdí smířeně.

„Jedno je jasné, teď zažívám fakt velký věci. Nebo takhle, prožila jsem velké věci, teď to přináší jak ty pozitiva, tak i negativa. Někdo mě kritizuje za emoce. Ale mně přijde fajn, že všechno tak prožívám. A ano, útěrka v puse s křikem v kredenci je opravdu můj majsterštyk,“ zavzpomínala Pavlína, jak krotila svůj vztek před kamerou.

Pavlína si užívá života, co to jde

„Jednoho dne totiž budu ležet v rakvi a já si prostě chci říct: “Jo sakra, já jsem svůj život žila. Já ho prožila. Pořádně naplno. Se všemi fuckupy a všemi božími věcmi.” Jedu na plný výkon a brzo se dozvíte, co pro vás chystám,“ láká fanoušky.

„Prozradím jen, že to bude něco, do čeho dávám kus sebe. A nebojte, po pauze vás zahrnu i MasterChefem, protože mě to fakt začalo bavit,“ slibuje. Jsou tací, kteří jí v tom fandí, ale nespočet diváků je proti ní.

Miluje svého psa Nobyho

„Už od pohledu je nesympatická a falešná,“ píší na sociální síti. „Nechápu, proč té ufňukané Pavlíně pořád porota nadržuje,“ myslí si jeden z diváků. „Pavlíně mega fandím,“ oponuje jim další. I přes vlnu nenávisti, která ji zaplavila, se pořád najdou i její příznivci.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky