Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marilyn Manson mě celé roky zneužíval a vymýval mi mozek, tvrdí herečka

Marilyn Manson a Evan Rachel Wood
Marilyn Manson a Evan Rachel Wood
Zdroj: Profimedia

Americká herečka Evan Rachel Wood tvrdí, že ji Marilyn Manson zneužíval a psychicky a fyzicky týral. Se strašlivým tajemstvím se fanouškům na Instagramu svěřila až po mnoha letech. Rockový zpěvák obvinění popírá.

Herečka Evan Rachel Wood promluvila o letitém týrání. Jejím trýznitelem měl být Brian Warner, světu známý pod pseudonymem Marilyn Manson. Ten jí měl ještě jako velmi mladou manipulovat, zastrašovat ji, vydírat a to není zdaleka všechno.

Herečka už v minulosti prohlásila, že se stala obětí domácího násilí. Jméno pachatele neprozradila. Až nyní přišla s tvrzením, že byla léta pod nadvládou Mansona. Seznámili se v roce 2007, o tři roky později se zasnoubili a rok nato rozešli.

Marilyn Manson a Evan Rachel Wood Marilyn Manson a Evan Rachel Wood Zdroj: Profimedia

„Člověk, který mě zneužíval, se jmenuje Brian Warner, známý také jako Marilyn Manson. Navázal se mnou vztah, když jsem byla ještě teenagerka, a roky mě strašlivě zneužíval,“ napsala na Instagram Wood, která se rozhodla po letech hovořit otevřeně.

„Vymyl mi mozek a vmanipuloval mě do submisivní role. Ale už mám dost života ve strachu z pomsty, urážek a vydírání. Jsem zde, abych odhalila tohoto nebezpečného muže, a volám k zodpovědnosti všechny, kteří mu umožnili ničit životy, dříve, než zničí další,“ pokračovala.

K herečce se připojilo několik dalších žen, které mají podobnou zkušenost. Stejně jako ona hovoří hlavně o psychickém a citovém vydírání. Wood se rozhodla, že jim bude oporou. Po letech mlčení už nechce mít pusu na zámek.

„Stojím po boku mnoha obětí, které již nechtějí dále mlčet,“ dodala. Manson veškerá obvinění odmítá.
„Je zřejmé, že můj život a moje umění dlouho vzbuzují kontroverzi, ale tato nedávná tvrzení o mně jsou hrozným zkreslením reality,“ tvrdí rockový zpěvák.

„Moje intimní vztahy byly vždy naprosto konsenzuální s podobně smýšlejícími partnery. Bez ohledu na to, jak a proč se nyní ostatní rozhodují zkreslovat minulost, toto je pravda,“ obhajoval se Manson. Byť tím věc zřejmě považuje za vyřízenou, nastanou mu zjevně krušné časy.

Vydavatelství Loma Vista, u kterého zpěvák vydal všechna svá alba od The Pale Emperor do We Are Chaos, od něj dává ruce pryč.

„Ve světle znechucujících obvinění [...] Loma Vista s okamžitou platností ustupuje od jakékoliv budoucí propagace aktuální desky Marilyna Mansona. S ohledem na aktuální situaci jsme se rovněž rozhodli, že s ním v budoucnu nebudeme spolupracovat na žádném dalším projektu,“ uvedl label, který má navíc v držení distribuční práva k nahrávce.

Manson byl mezi lety 1999 a 2001 zasnoubený s herečkou Rose McGowan, známou ze seriálu Čarodějky, v roce 2005 se oženil s burleskou Ditou Von Teese. Za dva roky následoval rozvod. Loni si tajně vzal fotografku Lindsay Usich. Informace přinesl portál BBC

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky