Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Martina Pártlová potěšila fanoušky: S humorem ukázala břicho po porodu

Martina Pártlová
Martina Pártlová
Zdroj: Profimedia
Martina Pártlová

Zpěvačka Martina Pártlová si na nic nehraje a ukazuje věci takové, jaké jsou. Zveřejnit po porodu snímek své postavy pro ni ale přece jen určitě bylo jistou výzvou, se kterou se ale nakonec zpěvačka popasovala na výbornou. Kromě toho, že se jí příspěvkem podařilo rozesmát všechny její sledující, si od nich vysloužila obrovskou poklonu. 

##

Před několika týdny se zpěvačka Martina Pártlová se svým partnerem Josefem Vařekou a jejich dcerou Stellou vydala z chladného Česka na slunné Seychely, odkud své fanoušky zásobuje nejrůznějšími snímky a videy. Dceru Stellu Pártlová přivedla na svět v červnu loňského roku, a tak je zcela přirozené, že se tělo zpěvačky ještě nevrátilo do své původní podoby. A přestože se Partlová většinou snažila své břicho zakrývat, nakonec šla s kůží na trh. A snímkem, který na Instagramu zveřejnila, se jí podařilo své příznivce nejen pobavit, ale také inspirovat. 

Ukazuje realitu

Martina Pártlová v příspěvku s fotografií popsala celý proces, jak byl snímek pořízen. Její partner Josef dostal nápad, že svou lásku zvěční na pláži, kde si sedla na větev stromu. „To bude hezká fotka na instáč!” prohlásil Vařeka směrem ke zpěvačce. Jenže té se nápad úplně nezamlouval a zprvu odmítala, aby ji partner vyfotil.

Ve finále se ale snímek povedl na výbornou. Přestože momentálně Martina Pártlová nemá možná svou vysněnou postavu, působí neuvěřitelně šťastně a ze svého bříška žádné mindráky nemá. 

Fanoušky potěšila

Pod snímkem, který Martina Pártlová bez jakýchkoliv úprav zveřejnila na svém Instagramu, se okamžitě začala objevovat lavina radostných komentářů. V těch zpěvačku nechválili jen její skalní fanoušci, ale i další známé osobnosti. „Miluju vás! Vy se fakt nebojíte žádných ťouchlých keců. Figuru máte hezky ženskou a umíte ji nosit!” napsala nadšená Eva Holubová.

Sledující zpěvačky na ní už dlouhodobě oceňují to, že své fotografie nijak neupravuje a vždy si ze sebe umí udělat legraci. „Konečně normální, přirozená, nefiltrovaná fotka na Insta. Martinko, díky za to. Jste krásná a šťastná a doufám, že jste taky vzorem pro mnoho holek a žen. Jste super!” komentovala nejnovější příspěvek Pártlové jedna z jejích obdivovatele. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky