Martina Pártlová nezažila zrovna nejlepší rok 2020. Nejenže ji stejně jako většinu umělců postihla pandemie, a nemohla proto vystupovat se svou kapelou Čechomor, v létě jí navíc lékaři objevili rakovinu tlustého střeva!

Zpěvačka později přiznala, že doslova utekla hrobníkovi z lopaty. Pártlová už delší dobu trpěla bolestí zad, vyšetření ovšem odhalilo mnohem vážnější problém.

„Proběhla magnetická rezonance a pan dr. Fulin volá: ‚Záda nic moc, slečno Pártlová, ale máme zřejmě větší problém!!! Našli jsme nádor v tlustém střevě!!!‘ Proběhla spousta vyšetření a páni doktoři to neviděli úplně růžově. Spíš mě připravovali na to nejhorší a musela jsem jít na první zákrok, po kterém mě měli hned pustit domů. Nepustili. Krom nádoru se totiž našla i spousta polypů. Nádor nakonec nebyl zhoubný. Hurá. Naplánovali jsme operaci a na konci září dali toho šmejda pryč. Nicméně mi bylo řečeno, že jsem přišla za 5 minut 12. Přijít prý o rok déle, tak jsme řešili tu horší variantu a možná bych se nedožila 50,“ svěřila se Pártlová s vážnou nemocí na Instagramu. Naštěstí se ale člence skupiny Čechomor podařilo rakovinu porazit a pár měsíců poté otěhotněla.

Martina Pártlová se nikdy netajila tím, že by si velmi přála stát se matkou. Zpěvačce se ale dlouhé roky nedařilo najít správného partnera pro život.

Hvězda 3v1 nikdy o svých partnerech nemluvila a prezentuje se jako svobodná žena, vážný vztah měla naposledy před šestnácti lety, láska ale dopadla tragédií.

„Petr byl moje velká osudová životní láska. Byla to taková ta láska, která bolí, jen představa, že byste spolu nebyli, vás ničí. Milovala jsem, jak voní jeho kůže, jak chodí, jak mluví, jak se směje, jeho vlasy, ruce, tělo. Bože, jeho tělo. Měl nejhezčí zadek ve střední Evropě, na který mě samozřejmě uhnal. Byl sebevědomý a uměl si mě ukočírovat. Ženské po něm šly jak slepice po flusu a já na to byla pyšná. Taky se mě pěkně nazlobil, kluk ušatej... Jéje, ten se mě nazlobil. Bohužel 30. 11. 2005 zazlobil naposledy, když zemřel při autonehodě. Už je to 14 let a asi to nikdy nepřestane bolet a možná je to tak trošku odpověď na vaši nejčastější otázku. Jak to, že nemám chlapce, prostě nemám,“ prozradila Pártlová před dvěma lety na Instagramu důvod, proč je single.

Situace se od té doby příliš nezměnila, přesto ale zpěvačka zázračně otěhotněla!

Ačkoliv Martina Pártlová dodnes žádného partnera veřejnosti nepředstavila, včera na Instagramu oznámila, že je v jiném stavu.

Pro její fanoušky to bylo veliké překvapení, zpěvačka už totiž překročila práh čtyřicítky a nejspíš málokdo čekal, že se jí ještě poštěstí založit rodinu.

Tajemného otce dítěte ovšem Pártlová úzkostlivě tají. Zda se rozhodla pro umělé oplodnění a bude svobodná matka, nebo svého pana božského schovává záměrně, zatím není jasné.

K těhotenství Pártlové ihned na Instagramu gratulovaly její kolegyně z 3v1 Veronika Arichteva s Nikol Štíbrovou. „S Lukou už se strašně těšíme. Bereme kluka i holku. A kruh se uzavře,“ napsala Arichteva.

„Vždycky jsem si přála s tebou sdílet jipku po císaři,“ okomentovala Štíbrová radostnou novinu s humorem sobě vlastním. Nejlepší kamarádky mají totiž stejné datum porodu, a tak je možné, že se v porodnici skutečně potkají.