Martina Pártlová dlouhé roky žila jako svobodná žena, o to více fanoušky překvapilo, když na konci minulého roku oznámila své těhotenství.

Otce dítěte Josefa Vařeku hvězda 3v1 nejdříve tajila, pak se ale přece jen rozhodla svého miláčka představit veřejnosti. I když je partner Pártlové o čtrnáct let mladší, zatím to vypadá, že jejich vztah jen vzkvétá.

Zpěvačka kapely Čechomor v těhotenství odtajnila i pohlaví miminka a pochlubila se, že bude mít dceru.

Josef Vařeka sdílel fotku z porodního sálu

„Měla jsem pocit, že není ten správnej čas,“ říká Pártlová o těhotenství

Ještě pár hodin před porodem se Martina Pártlová na svém Instagramu rozpovídala o tom, jaké je být matkou ve starším věku.

„No, nevím, jaký to je být v 9. měsíci v 25 letech, takže nemám srovnání a nemůžu soudit. Nicméně já jsem se nikdy necítila na to, být mladou maminkou. Každej to má jinak. Já měla pocit, že není ten správnej čas, pravej partner, chtěla jsem toho hodně vidět, hodně zažít, někam se posunout a věděla jsem, že tohle všechno by mě přestalo zajímat ve chvilce, kdy bych se maminkou stala. Kdyby ale kluk přišel o pár let dřív, určitě bych mladší maminkou byla ráda,“ odpověděla na dotazy svých sledujících.

„Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku,“ pochlubil se pyšný otec dítěte Josef Vařeka

Martina Pártlová porodila císařským řezem dceru, které dala netradiční jméno Stella. Přírůstkem do rodiny se jako první pochlubil Josef Vařeka.

„Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku. Dnes jsme na světě přivítali STELLU. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před Martinou Pártlovou, která nám ji dala. Celej porod něco hlásila, takže jsem ani nevěděl, že rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan,“ napsal hudebník na Instagramu.

Čerstvé mamince gratulujeme a přejeme celé rodině mnoho štěstí a lásky i do dalších let.