Martina Pártlová je známá svým smyslem pro humor, který předvedla i při výběru letošního kostýmu na Halloween. Zatímco většina žen volí sexy kostýmky a snaží se vypadat co nejpřitažlivěji, zpěvačka zvolila pravý opak a převlékla se jakéhosi vousatého strejdu.

"Když tvůj kluk jde na Halloweena za docela pěknou štětku, která v tvých šatech vypadá stokrát líp, než si kdy v nich vypadala ty a ty jdeš za něco, mezi východoněmeckoruským úchylem a Donaldem Trumpem," pobavila Pártlová fanoušky na Instagramu.

"Jedinej, kdo ti v tvým okolí chce dát pusu, je tvoje dcera, která naštěstí svoji matku bezpodmínečně miluje. Říkám: Pepo, dej mi pusu... Pepa: Fuj. Já sem tak strašně krásná a ty si tak strašně hnusnej! Pepíku, divil by ses, kolik takovejch párů existuje a jak jsou šťastný. Tak se trošku snaž," popsala zpěvačka vtipnou historku z oslavy, která se konala u její kamarádky Nicol Leitgeb.

Zrušená svatba

Pár dní před oslavami Helloweenu Martina Pártlová všechny překvapila svým prohlášením ohledně svatby. Josef Vařeka ji totiž nedávno požádal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka o ruku, do veselky se ale dvojice prý rozhodně nežene. "Nikdo nečekal, že se o tom budeme bavit," svěřila se Martina Pártlová v pořadu Na kafeečko. "Myslím si, že Honza k tomu toho mýho Pepu, chudáčka, donutil leknutím a já jsem z leknutí přijala," dodala zpěvačka s tím, že nedostala od svého milého ani pořádný zásnubní prsten.

"Nasadil mi něco z těch jeho šmuků, já chci pořádnej prsten," postěžovala si zpěvačka, která by byla velice ráda, aby se Vařeka posnažil a na druhý pokus ji o ruku požádal se vší parádou.

"Chci prsten, který vybere z lásky a s cílem mi ho skutečně navléct k zásnubám. Ne že ho k tomu někdo donutí. Když už bychom se někdy měli brát, tak je to kvůli Stellince. Na druhou stranu jsem ale vyrovnaná s tím, že moje dcera není Pártlová, ale Vařeková. Mám mladýho kluka, přece ho ještě nenaženu do chomoutu," uzavřela Pártlová.