Pártlová se nebojí jít s kůží na trh ani sama za sebe. Na svém Instagramu často zveřejňuje vtipné příspěvky ze svého soukromí. Není to tak dávno, co sdílela fotografii z dovolené, kde se se svým partnerem Josefem Vařekou snažili napodobit cvičící Evu Perkausovou s jejím manželem.

Vzorem pro všechny matky

Pár týdnů na to se odhodlala sdílet video z konce těhotenství, v záběrech se najde téměř každá těhulka. Fanoušky si Pártlová získává svou autentičností a vtipnými historkami, které stojí za každou vzniklou fotografií nebo videem. Dříve s kamarádkami bavily sociální sítě zážitky z baru, nyní ukazují s humorem sobě vlastním všechny stránky mateřství.

Ve světě různých filtrů a úprav fotografií dělají takové profily jako je ten Pártlové službu všem ostatním ženám. Ukazují, že vše není dokonalé a zalité sluncem. Instagramový profil její kamarádky Nikol Leitgeb zvítězil dokonce v prestižní soutěži udílení cen hvězd Instagramu.

Pěvecký pár

Pártlová před porodem dcery Stelly byla především zpěvačkou, vystupovala společně s kapelou Čechomor i sólově. Její partner zpívá také, a to ve skupině Koblížci. Rodiče malé holčičky mají mezi sebou velký věkový rozdíl, ten jim ale nepřekáží vůbec v ničem, kromě zpěvu je spojuje i společný smysl pro humor.

Související články